Nový Vitamín D od NUTRILITE

Nedostatkom vitamínu D trpí podľa zdrojov Európskej únie zhruba 40 percent európskej populácie. Tento vitamín ľudské telo produkuje prakticky len vo chvíli, kedy je vystavené slnečnému žiareniu. Získanie z potravín je tiež veľmi problematické, pretože vitamín D je prítomný len vo veľmi obmedzenom množstve z nich.

Vzhľadom k tomu, že najmä v mestách je stále viac ľudí väčšinu času zavretých v budovách, je nedostatok vitamínu D logickým dôsledkom. Čiastočným riešením môže byť preto práve doplnenie stravy. NUTRILITE Vitamín D je doplnkom stravy s obsahom vitamínu D získaného z prírodných zdrojov. Vďaka nemu sa budete dobre cítiť a získate podporu pre svoje celkové zdravie.

Ako môže Vitamín D od NUTRILITE pomôcť:

  • NUTRILITE™ Vitamín D poskytuje doplnkovú dávku 15 µg (600 IU)* vitamínu D získaného z prírodných zdrojov na podporu Vášho zdravia.
  • Vitamín D prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.
  • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápniku a fosforu.
  • Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zachovaniu správnej funkcie svalov.
  • Vitamín D hrá roľu v procese bunečného delenia.

NUTRILITE Vitamín D obsahuje doplňujúcu dávku 15 µg (600 IU) vitamínu D. Je vhodné začleniť ho do akejkoľvek stravy či jedálničku – stačí si vziať jednu malú, ľahko prehltnuteľnú tabletu denne. NUTRILITE Vitamín D je vyrábaný z kultivovaných kvasiniek – vysoko koncentrovaného zdroja vitamínu D. NUTRILITE Vitamín D neobsahuje umelé farbivá, príchute ani pridané konzervačné látky.