Obľúbené kávové kapsuly Starbucks rozširujú svoje rady až o 3 nové varianty. V pohodlí domova si tak môžete vychutnať aj jemnú chuť Blonde Roast, orieškovo-kakaové tóny House Blend a aj bezkofeínové Espresso Decaf. Všetky kapsuly Starbucks sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso. S ohľadom na životné prostredie sú použité kapsule recyklovateľné aj v rámci programu, ktorý pre svojich zákazníkov sprostredkúvajú aj kaviarne Starbucks na Slovensku.

V ponuke kapsúl Starbucks si každý nájde tú pravú kávu podľa svojej chuti. Tradičné štyri varianty doplnili tri novinky, ktoré ponúkajú ešte intenzívnejší kávový zážitok v pohodlí domova. Môžete si tak vychutnať tradičné Fairtrade Espresso Roast – symbol značky s výraznou karamelovou arómou, vyrábaný podľa rovnakého receptu už od roku 1975. Guatemala Antigua Espresso je stredne pražená zmes kakaovej a jemne korenistej chuti.

Najvhodnejšou voľbou pre prípravu ľadovej kávy je Kenya Single-Origin Espresso – stredne pražená zmes, ideálna pre podávanie s ľadom, charakteristická širokou škálou vôní, výraznou aciditou a jemnými vínnymi a citrusovými tónmi. Klasickú štvoricu uzatvára Colombia Single-Origin Espresso. Vďaka pestovaniu vo veľkej nadmorskej výške táto káva vyniká plným telom, výraznou chuťou a charakteristickými orechovými tónmi.

Okrem nich si môžete v pohodlí domova užiť aj jemnú chuť svetlo praženej kávy Blonde Roast, ktorá vyniká jemným sladkým podtónom a dopĺňa stálu ponuku Starbucks Signature Espresso Roast, ktorá bola pôvodne predstavená pred viac ako 40 rokmi. House Blend ponúka vyváženú arómu, telo aj chuť. Jemné praženie uvoľňuje chuť orechov a kakaa, ktorú si najlepšie vychutnáte s kúskom banánového chlebíka. Všetkých milovníkov chuti kávy potešia bezkofeínové kávové kapsuly Starbucks Espresso Decaf.
Záleží vám na životnom prostredí? Použité kapsule Starbucks je možné recyklovať.

Starbucks ponúka svojim zákazníkom aj recyklačný program. Pri kúpe kapsúl dostane zákazník zdarma recyklačné vrecúško, ktoré je možné naplniť až 75 použitými kávovými kapsulami. Každá použitá kapsula donesená naspäť do kaviarne bude rozdelená na obal (hliník, plast) a obsah (kávová usadenina), ktoré budú ďalej využité ako zdroj energie alebo recyklovateľný materiál. Uvedomelou voľbou kávy tak môže každý prispieť k ochrane životného prostredia.