Nová Harmonia už mieri na vaše stánky. A určite sa oplatí si ju prečítať.

Čo v nej nájdete?
Rozhovor s Katkou Knechtovou o jej hudobných i osobných premenách, o spolupráci s Depeche mode, o živote, zdravej výžive, rodine a športe.

Miro Jaroš – iste si pamätáte extroverdného mladíka, ktorý docestoval na casting Superstar rovno z Izraela. Oplatilo sa. A je to jeden z ďalších spevákov, ktorý potvrdil, že život sa začína až po tejto súťaži. Dnes sa venuje detskej tvorbe a nezanevrel ani na pesničky pre dospelé publikum.

Viete komunikovať telom? Keď si zoberieme komunikačný tok a v ňom by sme dali 100 percent vzájomnej výmene informácií medzi ľuďmi, tak 93 % tvorí neverbálna komunikácia. Patrí do nej reč tela, postoj, gestá, mimika, pohyb, práca s hlasom (intonácia) a kontext, v ktorom sa komunikácia odohráva. Je to obrovský balík toho, ako sa ľudia navzájom ovplyvňujú a ako medzi sebou komunikujú. Verbálne prejavy sú samozrejme dôležité, ale prisudzuje sa im len 7 percent. Viac sa dočítate v rozhovore so špecialistkou na reč tela Monikou Stehlíkovou.

Obliekanie. Máte ten problém ako väčšina žien? Postavíte sa pred plnú skriňu a nemáte čo na seba? Štýlmejkerka Marcela Špalková vám poradí, ako si nájsť svoj vlastný štýl, ako si vyberať farby, strihy…pretože ženy majú byť prirodzené, dopriať si pozornosť a čas pre seba. Aj keby to malo byť len pár minút denne, aj to sa ráta. „A priala by som im, nech vidia svoju výnimočnosť aspoň tak, ako ju ja vidím v nich.“

Rubrika krása je plná inšpirácií, odporúčaní a kozmetických tipov, aby ste vedeli, čo po zime s pleťou, vlasmi a ako sa chrániť pred pigmentovými škvrnami. Lebo s jarou a prvým jarným slnkom, prichádza aj tento neduh.

V Zdraví sa dočítate o tom, prečo si musíme chrániť obličky a kedy nám začínajú vysielať SOS.

Čaká na vás tiež súťaž o balíčky Rexona a kulmy Remington a mnoho ďalších informácií.

Krásny apríl

Andrea Hinková – Tarová