Trendy vracajú tento kúsok spodnej bielizne na módnu scénu, a vy z nich budete nadšená. Nepatria totiž len do šatníka našich starých materí – práve naopak. Stali sa hitom, ktorý jednoducho musíte mať. Môžete sa v nich cítiť pohodlne ako obľúbená filmová hrdinka Bridget Jonesová, ale aj sexi ako Rihanna.

A prečo po nich siahnuť? Pomôžu vám sformovať postavu do takmer ideálnej formy a zároveň sú atraktívnym módnym doplnkom, ktorý doladí váš celkový outfit. Tu je pár rád, ako nosiť vysoké nohavičky – 4 spôsoby nosenia:

S NOHAVICAMI S VYSOKÝM PÁSOM
Pod trendy nohavice s vysokým pásom si natiahnite módne vysoké nohavičky. Môžete si zvoliť aj brazílsky variant s tenšími okrajmi, ktoré pod nohavicami nebudú zanechávať žiadne stopy a vás nebudú nikde tlačiť.

TIP: Nohavičky TRIOLA 32000 perfektne skrotia a dokonale vykreslia pod oblečením vašu pevnú siluetu. Tento zázrak nájdete vo veľkostiach 75 – 95 v troch farbách: čierna, telová a smotanová. Ak ich doladíte s pohodlnou podprsenkou TRIOLA 28003, vytvoríte dokonalý model.

 

POD ŠATY
Sú vaše šaty v páse trochu užšie? Siahnite po vhodných spodných nohavičkách – okrem vykreslenia vašej siluety nebude vidno ani žiadne ďalšie nežiaduce oblinky či faldíky.

POD SUKŇU
Elegantné a zároveň aj módne. Zvoľte vysoký strih nohavičiek s čipkovanými doplnkami a získajte look zvodnej elegancie.

AK POTREBUJETE SCHOVAŤ BRUŠKO
Vysoké nohavičky obopnú vaše krivky, schovajú bruško a zároveň zabezpečia pohodlné nosenie. TIP: Nohavičky TRIOLA 32000 perfektne skrotia a dokonale vykreslia pod oblečením vašu pevnú siluetu. Tento zázrak nájdete vo veľkostiach 75 – 95 v troch farbách: čierna, telová a smotanová. Ak ich doladíte s pohodlnou podprsenkou TRIOLA 28003, vytvoríte dokonalý model.

 

Foto: Triola.sk, Pexels.com, Universal Pictures