Slovenská značka Monde D´Alexandra navrhla originálne šatky a doplnky s motívom ohrozených druhov zvierat. Podporte kúpou šatky a ďalších originálnych doplnkov od slovenskej značky Monde D´Alexandra ochranu ohrozených druhov zvierat a života na Zemi.

Slovenská značka Monde D´Alexandra miluje prírodu a zvieratá. Aj preto od začiatku vzniku podporuje rôzne projekty a organizácie venujúce sa ochrane zvierat. Nedávno navrhla špeciálne náramky pre záchrannú stanicu Malkia Park, kúpou ktorých bolo možné podporiť starostlivosť o zvieratá. No a teraz sa značka opäť zapojila do ďalšieho zaujímavého projektu . Zakladateľka značky, Alexandra Harmathová, navrhla nádherné hodvábne šatky, na ktorých sú vyobrazené rôzne druhy ohrozených zvierat, a to krásnym a originálnym spôsobom. A my vám predstavujeme prvú šatku z tejto krásnej kolekcie.

Originálna šatka Monde D´Alexandra s motívom zvierat je vyrobená z čistého hodvábu a má ručne zapracované kraje. V tejto kolekcii nájdete aj ďalšie krásne doplnky s motívom, ako fashion taštičky, diár, hrnček na kávu a ďalšie originálne doplnky. 20% z celkového predaja  z tejto kolekcie pôjde na záchranu ohrozených druhov zvierat a do projektov značky určených k ochrane života na Zemi, ktorý bude edukovať predovšetkým mladých ľudí. Produkty je možné zakúpiť online na wwww.mdalexandra.sk. Projekt tiež podporili viacerí predajcovia. Viac o projekte Monde D´Alexandra: Podporte kúpou originálnej šatky ochranu ohrozených druhov zvierat. Henry Fielding 30 anglický románopisec a dramatik 1707 – 1754 „Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám.“

Stále je medzi nami množstvo ľudí, ktorí si neuvedomujú vážnosť vymierania niektorých druhov zvierat. V prírode je veľa zvierat, ktoré môžeme rátať už len na desiatky – sú to ohrozené druhy a medzi ne patrí aj ľadový medveď.  Toto majestátne zviera dokáže prežiť vo veľmi ťažkých podmienkach a hovorí sa, že pokiaľ toto zviera vyhynie, postupne začne zanikať aj ľudstvo samotné.

Práve preto sme sa rozhodli preniesť toto krásne zviera do módy, ktorá je nám veľmi blízka rovnako, ako ochrana zvierat. Šatka v studených farebných odtieňoch, ktoré majú symbolizovať prostredie v ktorom medveď žije a jeho podobizeň v jednej časti šatky nech nám pripomínajú, že aj my vieme priamo ovplyvniť klimatické zmeny na našej planéte, vďaka ktorým môžu zvieratá prežiť.

Výťažky z predaja týchto produktov budeme pravidelne odovzdávať rôznym organizáciám na ochranu zvierat a tiež od nás dostanú niekoľko kusov na vlastný predaj. Výťažok z predaja pôjde na podporu chránených a vyhýnajúcich zvierat. Časť sumy bude použitá na tlač brožúrky, ktorá informuje ľudí o tom, čo môžu robiť preto, aby sa predchádzalo a eliminovalo globálne otepľovanie.