Skúste splniť pánom sen o pokojnom celonočnom spánku, vitalite a mužskej potencii.

Ak trápi Vášho muža časté nočné vstávanie a močenie, nepokojný spánok, strata vitality aj sexuálneho apetítu, môže ísť o problémy s prostatou. Riešia ich už muži nad 40 rokov, podľa odhadov lekárov trápia dokonca až polovicu mužov pred päťdesiatkou. Viac ako polovica týchto mužov problémy celkom prehliada. Následné problémy môžu naozaj znepríjemniť život. Pomoc pritom môže byť doslova na dosah ruky. Stačí predovšetkým zmeniť stravovacie návyky a siahnuť po vhodnom prípravku.
Skvelým darčekom pre mužov nad 40 rokov je Cemio RED3®. Prípravok novej generácie obsahuje unikátnu kombináciu klinicky overených extraktov – slivky africkej a ľanu siateho pre funkciu prostaty, macy peruánskej pre podporu mužskej potencie a sibírskeho ženšenu pre podporu vitality a celkovej kondície. Naviac je obohatený o bylinné extrakty z kustovnice čínskej, sóje fazuľovej a gumojilmu brestového. Tie majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužnosti hlavne v ázijských krajinách. Nájdete v lekárňach alebo na www.red3.sk

Súťaž – Hrajte o balíček Cemio RED3®. Do komentára pod článkom napíšte, čo najčastejšie kupujete svojmu partnerovi na sviatok SV. Valentína?