Telová spodná bielizeň je ideálna pod letné šaty, biele tričká aj ľahké blúzky. Navyše ak podprsenku doladíte nohavičkami rovnakej kolekcie, získate luxusný komplet, vďaka ktorému zažiarite nielen v lete. Zatiaľ čo bielizeň splynie s vašou kožou, v dekolte vynikne luxusná švajčiarska výšivka zo St. Gallen. Navyše dokonale prepracované strihy padnú každej žene!

Limitovaná kolekcia Invisible Power od spoločnosti TRIOLA je originálne a moderne poňatým konceptom telovej spodnej bielizne. Prináša modely overených strihov a vysokej kvality, ktoré vám vyčarujú zmyselný dekolt a neodolateľné krivky. Vyskúšajte trendovú spodnú bielizeň, ktorá sa príjemne nosí a dokonale padne. Navyše je celá ušitá v susednej Českej republike.
y
TIP PRE VAČŠIE VEĽKOSTI
triola
Nevystužená  podprsenka TRIOLA 21120 s kosticami je ideálna pre väčšie poprsie. Overený strih zafixuje prsia na stred a dodá im prirodzený tvar. Široké ramienka aj pevný obvod zaistia pocit pohodlia po celý deň. Nevystužené košíky majú všité flexi kostice, ktoré sa prispôsobia vášmu telu a nespôsobujú tlačenie v podpazuší. Telová bielizeň dokonale splynie s vašou kožou, no v dekolte vynikne luxusná švajčiarska výšivka zo St. Gallen. Zvoľte modernú čipkovanú telovú podprsenku od Trioly – buďte sexy a v pohodlí!
Podprsenka vyzerá najlepšie s telovými  nohavičkami Triola 31120, ktoré pri páse zdobí ladiaca luxusná výšivka zo Švajčiarska.

MODEL PRE MENŠIE VEĽKOSTI
triola
Telovú  podprsenku Triola 26120 zdobí jedinečná dvojfarebná výšivka zo švajčiarskeho St. Gallene. Čipkovaná balcony podprsenka Triola, ušitá v strihu Sexy-Fit, je tenko vystužená a dodatočnú oporu poskytujú flexi kostice aj pohodlné ramienka. Váhu poprsia nesie predovšetkým obvod ušitý z príjemného micro úpletu.
Urobte si radosť a dolaďte model aj pohodlnými ladiacimi  nohavičkami Triola 31120.

MODEL PRE VÄČŠÍ DEKOLT
triola
Telová  podprsenka Triola 28118 je určená pre veľké prsia. Dokonale splynie s vaším telom. Bezšvové a hladké prevedenie podprsenky sa hodí pod akékoľvek tričko, top či blúzku. Neviditeľnú moc tohto modelu dopĺňajú prednosti strihu Perfect-Fit. Tenko vystužené košíčky s flexi kosticami vám poskytnú pohodlnú oporu po celý deň. Pevný obvod a široké ramienka, vám prsia komfortne zafixujú v požadovanej výške. Ramienka, stred aj obvod podprsenky je ozdobený luxusnou talianskou výšivkou.

Podprsenku skvelo doladíte  nohavičkami Triola 31118 klasického strihu.

S limitovanou letnou kolekciou TRIOLA určenej každej žene si budete môcť užiť každý jeden letný deň v maximálnom pohodlí. Všetky modely a ešte viac hľadajte na  www.triola.sk.