Prekvap svojich blízkych netradičným vianočným darčekom – pitným režimom od Waterdrop. V dnešnom preplnenom svete je čoraz náročnejšie vybrať to správne prekvapenie. Originálne mikrodrinky od Waterdrop ocení každý.

Trendový a užitočný darček, ktorý navyše pomôže vášmu telu, vôbec nemusí stáť stovky eur. Waterdrop ponúka zero waste pitný režim, ktorý vďaka tomuto mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Waterdrop sa stal novým trendom zdravého životného štýlu s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Vyber netradičný darček.
Waterdrop predstavil nový dizajn sklenej fľaše Mele, ktorý zaujme na prvý pohľad netradičnými geometrickými tvarmi. Spolu s dropmi obľúbených príchutí v dokonalom vianočnom obale od

Waterdrop poteší úplne každého. Waterdrop dodá každému poháru mix vitamínov, antioxidantov a superpotravín, ktoré hydratujú telo počas chladných dní.

Waterdrop je dokonalým darčekom pre každého člena rodiny, priateľov alebo kolegov. Na výber sú aj praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú vytvorené z recyklovateľného materiálu. Sklenené a nerezové fľaše z kvalitného materiálu, bambusové slamky či drevené krabičky s trendovým dizajnom. Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastových fliaš.

https://waterdrop.sk/pages/vianocna-ponuka