Odlo_Ceramicool Motion_B

Dobré tréningové vybavenie je rovnako dôležité ako správne návyky pri cvičení. Keď si vyberiete fitnes oblečenie, ktoré vám dovoľuje neobmedzené pohyby, hneď je ľahšie sa voľne preťahovať, udržiavať si dobrú kondíciu a správne vykonávať každý cvik.

Pre dosiahnutie plného rozsahu pohybu ponúka ODLO špecifické tréningové oblečenie CERAMICOOL MOTION, ktoré sa bude pohybovať s vami a udrží vás sviežich po celú dobu cvičenia. Vďaka nemu vyťažíte zo svojho cvičenia maximum.

 

odloCERAMICOOL MOTION je bezšvové oblečenie s 360° pohybovým systémom, ktorého základom je mapovanie tela, čo je výskum značky ODLO. Na kolenách a lakťoch sú bez akýchkoľvek švov pridané elastické vlákna, ktoré zaisťujú maximálnu slobodu pohybu. Vďaka rebrovanej štruktúre sa oblečenie nešmýka a zostane na svojom mieste i pri veľmi namáhavom cvičení. Oblečenie
je extrémne priedušné a je vyrobené aktívnou chladiacou technológiou CERAMICOOL, pri ktorej keramické častice vo vláknach okamžite absorbujú teplo a teplotu pokožky znížia až o jeden stupeň.

 

CERAMICOOL MOTION je dostupný pre mužov aj ženy v podobe funkčných tričiek alebo legín (7/8 pre ženy a 3/4 pre mužov). Ženám ODLO ponúka aj športové podprsenky CERAMICOOL SEAMLESS MEDIUM so strednou podporou a s pútavou konštrukciou chrbta. Všetko tréningové oblečenie vyzerá skvele a je dokonale funkčné.  Športový dizajn tejto rady prezentuje použitú technológiu zvýraznením jednotlivých častí oblečenia a rebrovou štruktúrou.

Aj muži chcú počas tréningu vyzerať dobre, a preto sa držia tohtoročného trendu, pri ktorom sa nosia šortky na legínach. Výhodou tohto trendu je, že sa môžu plnohodnotne koncentrovať na svoj výkon, nakoľko sa v nepriliehavých šortkách cítia pohodlne. Ďalšiu výhodu ponúkajú šortky VIGOR od značky ODLO, ktoré sú vyrobené zo zmesi technických vlákien s praktickým vreckom na zadnej časti. Kombináciou šortiek VIGOR a legín CERAMICOOL MOTION dosiahnete vzhľad pravého športovca.

 

Pre ešte väčšiu podporu a stabilitu sú tu nízke ponožky TRAINING CERAMICOOL. Pre výraznejší pocit pohodlia sú tieto ponožky  špecifické protišmykovou oblasťou na členku. Technológia CERAMICOOL zaisťuje reguláciu teploty a riadenie vlhkosti. Kolekcia športového oblečenia jar/leto  je dostupná v obchodoch, ale aj online na www.odlo.sk

Spoločnosť Odlo vznikla v Nórsku a svoje produkty vyvíja vo Švajčiarsku. Ponúka funkčné športové oblečenie v šiestich kategóriách: spodná bielizeň, oblečenie na beh, tréning, cyklistiku, severské disciplíny a outdoor. S viac ako 70 ročnou tradíciou je Odlo považované za výrobcu vysoko výkonnej športovej bielizne a trojvrstvového princípu. Odlo pokračuje v inováciách a je neustále o krok vpred. Jeho produkty sú distribuované do viac ako 35 krajín. Spoločnosť Odlo sa zaviazala podporovať spoločenský a environmentálne udržateľný rozvoj a je hrdá na svoju vedúcu pozíciu v rámci nadácie Fair Wear Foundation. Ďalšie informácie nájdete na www.odlo.sk

Funkčné tričká CERAMICOOL MOTION

55€ / Dámské XS – XL / Pánské S – XXL

3/4 kalhoty CERAMICOOL MOTION

70€ / Pánské S – XXL

Odlo nohaviceOdlo nohavice

 

7/8 legíny CERAMICOOL MOTION

80 € / Dámské XS – XL

Odlo nohavice Odlo nohavice

Sportovní podprsenka CERAMICOOL SEAMLESS MEDIUM

40€ / Dámská XS – L

Podprsenka ODLO

Kraťasy VIGOR

45€ / Pánské S – XXL

kratasy ODLO

Nízké ponožky TRAINING CERAMICOOL

15€ / Dámské a pánské 36 – 44

Ponozky ODLO Ponozky ODLO Ponozky ODLO Ponozky ODLO