S organickými čajmi z radu TEEKANNE Organics si užijete príjemnú chuť v akejkoľvek situácii – či sa potrebujete naštartovať ráno alebo sa upokojiť pred spaním.

Dajte si ten pravý čaj pri chvíľke leňošenia alebo si vychutnajte harmóniu ovocných chutí zo širokej ponuky čajov z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva kedykoľvek počas dňa. Vyberte si svojho BIO favorita – čaj pre každú časť dňa.

Teekanne

Pokiaľ sa ráno nemôžete prebrať, skúste sa zbaviť ospalosti sviežim čajom TEEKANNE Start Your Day. S únavou zatočí kombinácia povzbudzujúceho maté a osviežujúcej citrónovej kôry, a mäty. Ak nastal čas sa po hektickom dni naopak upokojiť a zrelaxovať, urobte si pohodlie a uvoľnite sa so šálkou čaju TEEKANNE Calm & Relax. Medovka a harmanček pomôžu nastoliť vnútorný pokoj, a navyše si užijete aj medovo voňavý honeybush. A ak za sebou máte náročný deň, a chcete si dopriať hlboký a pokojný spánok, uvoľnite svoje telo upokojujúcim čajom TEEKANNE Sleep & Dream. Čaj vás nadchne vôňou levandule, sladkého drievka a mäty, s citrónovou trávou a medovkou na pohladenie po duši.

Kúzelné ovocné chute alebo listy čajovníka v BIO kvalite

Teekanne

Zo zodpovedného ekologického poľnohospodárstva vzišli aj ovocné čaje – lahodný malinový You Are My Berry a ak máte radi pikantnú chuť zázvoru, nadchne vás citrónový čaj Ginger & Lemon. Všetko dokonale vyvážené, povznášajúce ovocný čaj na novú úroveň. Milovníkov ľahšieho zeleného čaju poteší TEEKANNE Swinging Green. Ten sa vyznačuje množstvom antioxidantov, a navyše obsahuje zložky zo stromu moringa, ktorý je nazývaný „stromom života“. A ak po zelenej klasike dostanete chuť na niečo úplne nečakané, pripravte sa na unikátny zážitok s čajovou zmesou Oriental Chai. Po prvom dúšku ucítite výraznú korenistú až pikantnú chuť, ktorá vzniká spojením zázvoru, kardamómu a škorice. Ideálny hrejivý zážitok pre povestné dlhé zimné večery. Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte http://www.teekanne.sk/skBIO čaje TEEKANNE Organics môžete kúpiť za cenu 3,2 EUR.