Chutná rezancová polievka, ktorú poznáte z ázijských streetfoodových bistier, pripravená za 3 minúty? S Fini-Mini Noodles je všetko možné!

Polievková novinka od Podravky je hotová ihneď a zaženiete ňou hlad malých i veľkých hladošov. Kvalitné rezance len zalejte horúcou vodou, podľa chuti pridajte zmes vybraných korenín, čili a olej, ktoré nájdete v balení a chutná polievka je hotová!

Fini-Mini Noodles od Podravky si vychutnáte v troch obľúbených príchutiach – kuracia, hovädzia a zeleninová. Už viete, čo teplé do žalúdka, keď sa ponáhľate alebo ak máte chuť na niečo rýchle pod zub? Fini-Mini Noodles sú „namotávka“, ktorú sa skrátka oplatí mať po ruke. Nemotaj sa, namotaj sa! Viac na www.podravka.sk.

Fini-Mini Noodles od Podravky: 0,69 €/ 75 g

podravka
podravka

Skvelá chuť Ázie za 3 minúty

Poznáte to. Sú dni, kedy nie je času nazvyš. A nenadarmo sa hovorí, že s teplým a chutným jedlom v žalúdku je svet o niečo krajší. Či ste v práci alebo doma, Fini-Mini Noodles od Podravky vás zachránia od škvŕkania v bruchu a pocitu hladu. Navyše, chutia naozaj výborne!

Či si vyberiete kuraciu, hovädziu alebo zeleninovú príchuť, urobíte dobre. Fini-Mini Noodles sú totiž pripravené podľa konceptu ázijských receptov, ktoré poznáte z dovoleniek a reštaurácií. A prečo sa na Fini-Mini Noodles tak jednoducho „namotáte“?

  • Ich prípravu zvládne naozaj každý.
  • Stačí ich zaliať horúcou vodou a za 3 minúty je skvelé a sýte jedlo na stole.
  • Dochutíte ich jednoducho – pribalenými koreninami, čili a olejom.

Fini-Mini Noodles oceníte nielen vtedy, keď ste v zhone, ale sú aj výborným riešením teplého a rýchlo pripraveného jedla na výletoch či na chate. Namotajte sa na Fini-Mini Noodles od Podravky! Želáme dobrú chuť.

Viac na www.podravka.sk.

*       *       *

O Podravke:
Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch. Okrem presláveného tradičného Ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné. Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške viac ako 50%. Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a deviatich ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019, 2021, 2022). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 30 pracovníkov.