Bez lásky k dobrému jedlu by to nebolo skrátka ono. Aj z tohto dôvodu vzniklo legendárne Ochucovadlo Podravka, ktoré poznajú všetky generácie! Unikátne spojenie kvalitných korenín a sušenej zeleniny tvorí nenapodobiteľnú a originálnu chuť, ktorou nepohrdnú ani skúsení kuchári. Na Ochucovadlo Podravka sa môžete vždy spoľahnúť!

S Ochucovadlom Podravka zažijete bohatú chuť obľúbených jedál, pretože každé jedno ním vyladíte podľa svojho štýlu. Bez limitov, presne podľa seba a tak, ako to máte radi. A to doslova, nakoľko legendárna limitovaná edícia Podravka do vrecka je opäť na scéne a v žiari reflektorov! Vďaka tejto štýlovej kľúčenke naplnenej Ochucovadlom Podravka môžete dochutiť čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Viac na ktvojmustylu-podravka.skOchucovadlo Podravka 75 g: 0,89 €/ 75 g, Ochucovadlo Podravka 200 g: 1,79 €/ 200 g.

Štipka „Podravky“ a skvelé jedlo je na svete

Neobmedzené použitie Ochucovadla Podravka nabáda k najrôznejším kulinárskym dobrodružstvám. Bez limitov a vždy so skvelým výsledkom: vynikajúcou chuťou nových či známych jedál. Polievky, mäso, pečené zemiaky či slané koláče, to všetko chutí so štipkou „Podravky“ ešte lepšie. S Ochucovadlom Podravka mladšia generácia dokonca experimentuje a ochucuje si ním maslový krajec chleba, ba dokonca aj sushi! Čo poviete, vyskúšate? 🙂

Horúca novinka: Podravka do vrecka je späť!

Ochucovadlo na vás však nemusí čakať len v kuchyni na poličke či v komore. Môžete si ho zobrať do sebou a vyladiť každé jedlo k svojmu štýlu kedykoľvek a kdekoľvek! Ako na to? Určite ste už postrehli skvelú správu, ktorá preletela Slovensko – limitovaná edícia Podravka do vrecka je späť! Štýlová kľúčenka naplnená legendárnym Ochucovadlom Podravka je opäť v hre, a to doslova. Môžete ju totiž teraz vyhrať v skvelej súťaži a nielen to: ak budete mať o štipku viac šťastia, získate dokonca výlet do svetoznámej reštaurácie Salt Bae v Londýne! Chcete mať chutnejší život? Kliknite na ktvojmustylu-podravka.sk a zistite viac. Viac na www.podravka.sk a ktvojmustylu-podravka.sk

O Podravke:

Spoločnosť PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, avšak prvé produkty tejto chorvátskej značky poznali Slováci už v osemdesiatych rokoch. Okrem presláveného tradičného Ochucovadla Podravka patrí do portfólia spoločnosti viac ako 100 sortimentových položiek predávaných pod štyrmi značkami, medzi nimi napríklad semolinové cestoviny Podravka, rybacie konzervy EVA, zeleninová príloha Ajvar, kvalitná ryža a strukoviny Lagris a mnohé iné. Je lídrom na trhu ochucovadiel, v ktorom dosahuje hodnotový trhový podiel vo výške viac ako 50%. Spoločnosť je držiteľom štyroch ocenení Pečať bonity (2013-2016) a deviatich ocenení Slovak Superbrands (2006, 2013-2017, 2019, 2021, 2022). Sídli vo Zvolene a zamestnáva 30 pracovníkov. Viac na www.podravka.sk.