Rad kávovarov KRUPS bol stvorený na to, aby ste sa zamilovali. Z kávových zŕn získava to najlepšie a maximálnou rýchlosťou prenáša ich chuť, vôňu aj každú nuansu arómy do vašej šálky. V najvyššej kvalite a pritom v pohodlí vášho domova.

Široká ponuka nápojov na každý deň – plne automatické kávovary KRUPS Evidence plus sú skvelým pomocníkom pri príprave až 19 druhov lahodných kávových nápojov. Od espressa, lunga, dvojitého lunga, ristretta, doppia, americana cez cappuccino, latte macchiato, dvojité latte macchiato, mliečnu penu, espresso macchiato, flatwhite až po obľúbené nápoje ako café latté a dvojité café latté. Samozrejmosťou je aj možnosť pripraviť rôzne druhy čajov s voliteľným nastavením teploty. Široká ponuka receptov je zárukou, že v každej dennej i nočnej dobe si medzi nimi nájdete práve ten, ktorý vám zaručí najväčší pôžitok.

Káva ako od baristu
Kávovary radu Evidence Plus sú vybavené unikátnou technológiou Quattro Force. Táto technológia je zameraná na štyri hlavné aspekty, ktoré sú pre prípravu naozaj dobrej kávy obzvlášť dôležité. Prvou súčasťou je extrémne odolný Active speed mlynček, ktorý šetrí čas pri každom mletí. Sparovacia jednotka Thermoblock sa zase stará o správnu teplotu. Jedinečný hydraulický utĺkací systém Ultraflat Tamping dokáže stlačiť kávu silou 30 kg / cm2, vďaka kvalitnejšej extrakcii je tak pôžitok z plnej chuti a arómy kávy oveľa intenzívnejší. Funkcia Auto Clean znižuje aktívnu údržbu na minimum, pretože po každej príprave nápoja vyčistí vnútorné časti varnej jednotky. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale tiež zaručuje bezchybnú chuť nápoja. „Evidence Plus využíva kovovú varnú jednotku a nerezovú oceľ pre varnú komoru – nie plastovú, ako to robí mnoho konkurentov. Zabezpečuje tiež, aby bola káva udržiavaná na konštantnej teplote od prvej šálky“, dopĺňa ďalšie výhody Kateřina Holíková, produktová manažérka značky KRUPS.