Aj keď v decembri to na zimu vôbec nevyzeralo, s príchodom januára sa na väčšine nášho územia prejavila pravá zima. Pleteniny sú našimi najvernejším spoločníkmi v tomto ročnom období, no aj napriek tomu mnohé ženy nevedia, ako zimné dámske oblečenie kombinovať, aby vyzerali šik a zároveň im bolo teplo.

Aké sú najobľúbenejšie zimné kombinácie dámskeho oblečenia?

Pletený kardigán, bavlnený top a džínsy
Veľmi obľúbený maximálne pohodlný outfit na zimné dni. Pletené kardigány nosíme na jeseň ako vrchnú vrstvu, avšak počas zimy sú skvelou druhou vrstvou a dokonale vás zahrejú aj v tých najtuhších mrazoch. Na kardigány si ale samozrejme musíte dať zimnú bundu. Pletené kardigány odporúčame kombinovať s bavlnenými topmi a džínsami. Doprajú vám maximálne pohodlie a budete sa cítiť sexy. V ročných obdobiach mimo zimy ich môžete kombinovať s dámskymi tričkami s potlačou s krátkymi rukávmi. Teraz cez zimu voľte skôr bavlnené topy slim fit strihu.

Sveter, dámske body a cigaretové nohavice
Okrem predchádzajúcej kombinácie oblečenia je veľmi obľúbenou kombináciou aj kombinácia hrubého svetra, dámskeho body a cigaretových nohavíc/ zateplených legín. Hrubý sveter môže byť vo výraznejšej farbe. Bude príjemným oživením počas chladných zimných pochmúrnych dní. Hrubý sveter vás zároveň dostatočne zahreje, preto si po neho nemusíte dávať hrubú spodnú vrstvu, ale bude stačiť len kvalitné dámske body zo 100% bavlny, resp. 100% organickej bavlny v neutrálnej farbe. K tomuto vrchnému dielu stačí doladiť pohodlné cigaretové nohavice a v prípade väčšej zimy môžete namiesto nich voliť zateplené legíny. K tejto zimnej kombinácii, ktorej dominuje hrubý sveter, môžete zladiť vysoké kožené zateplené čižmy a krásne kožené kabelky. Pleteniny a koža k sebe jednoducho idú. Zdroj obrázka: Autor:  Victoria Chudinova / Shutterstock.com