Vyskúšajte a pravidelným užívaním vám vďaka jedinečnému obsahu vybalancuje celý organizmus… 3 kapsle každé ráno na nakopnutie dňa je doporučené dávkovanie podľa pôvodných obyvateľov.Firma Purea s.r.o. pôsobí na trhu už vyše 7 rokov. Po dlhoročnej práci s ľuďmi a s láskou k remeslu sme sa rozhodli priniesť tento jedinečný produkt aj ku nám na Slovensko. Náš tím odborníkov zabezpečuje prvotriednu kvalitu našich produktov.

Na výrobu všetkých našich doplnkov využívame najkvalitnejšie prírodné suroviny. Keďže v súčasnosti žijeme rýchlo, nešportujeme a nesprávne sa stravujeme, ohrozujú nás rôzne choroby. Práve preto by táto potravina mohla byť pre nás naozaj dôležitou – potenciálne nám môže pomôcť pri riešení rôznych problémov a môže byť užitočnou pri predchádzaní rôznych ochorení.

„MORINGA ZANEDLHO MÔŽE BYŤ POVAŽOVANÁ ZA JEDNU Z NAJHODNOTNEJŠÍCH RASTLÍN NA SVETE, AJ KEĎ V SÚČASNOSTI O NEJ NEVIE EŠTE VEĽA ĽUDÍ.“

Názov produktu vychádza zo všeobecne známeho názvu rastliny doplnený o branding The Purea. Tento názov pre značku sme zvolili z viacerých dôvodov, názov je ľahko zapamätateľný, obsahuje anglické slovo Pure, čo v preklade znamená čistý a jednoducho vie odlíšiť produkt od ostatných na trhu.

IMG_85685994

www.thepurea.com