Hľadajte na vašich stánkoch aktuálnu Harmoniu, ktorá je nabitá skvelými informáciami, súťažami a odporúčaniami. Alebo ešte lepšie, predplaťte si ju a tak budete mať istotu, že si ju v pohodlí nájdete vo svojej schránke.
Čo v nej nájdete?

Rozhovor s nádhernou Soňou Skoncovou o modelingu, zdraví a tiež o tom, aká osobnosť by mala byť dievča, ktorá sa chce živiť modelingom.

Rozhovor s Adamom Ďuricom o jeho ceste za slávou, o pesničke Neľutujem, o jeho priateľke a o tom, ako trávi voľný čas. Vedeli ste napríklad, že rád a vášnivo hrá ping – pong?

Aj tentokrát sme v rubrike Móda oslovili štýlmejkerku Marcelu Špalkovú a odpovedala na konkrétne otázky čitateliek.

V rubrike Móda sa tiež môžete inšpirovať oslavnou kolekciou popredného slovenského návrhára Fera Mikloška.

Krása ide po jarnom líčení, ukazuje trendy, podčiarkuje prirodzenú ženskú krásu.

S MUDr. Máriou Petrášovou hovoríme o potení. Vedeli ste, že pri potení je dôležité rozpoznať medzi termoregulačným a emocionálnym? Aký je medzi nimi rozdiel? Ako sa toho zbaviť? Čítajte a dozviete sa 🙂

S prichádzajúcim letom sa rubrika Zdravie celkom prirodzene venuje témam, ktoré sú v lete viac ako aktuálne: chlamýdie, melanóm, mykóza a venujeme sa aj veľmi zákernému ochoreniu, ktoré postihuje najmä mladých ľudí: skleróze multiplex.

Je teplo, neseďte doma! A práve preto sme pripravili špeciálnu rubriku ZDravie Špeciál. Nájdete v nej všetky potrebné rady, o tom, ako si vybrať správny šport pre vás, ako začať behať, a to aj s alergiou a všeličo iné.

K príjemnej pohode sme pribalili aj článok o medziľudských vzťahoch, a tiež o tom, aký je rozdiel medzi alergiou a intoleranciou a ako sa prejavuje celiakia.

No skrátka, keď nebudete mať toto číslo Harmonie, prídete o veľa 🙂

Prajem vám krásne dni

Andrea Hinková – Tarová, šéfredaktorka