Jemné, ľahké a luxusné balzamy Balmain Hair Couture vlasy vyživujú, umožňujú im získať späť svoj mladistvý vzhľad. Udržujú prirodzenú hydratačnú rovnováhu vlasovej pokožky, uzatvárajú vlasové kutikuly, ktoré vyhladzujú a dodávajú im elasticitu. Výsledkom je zdravý vzhľad vlasov so žiarivým leskom.


Používa sa ako 5 týždňová kúra, vďaka spojeniu dvoch mimoriadne aktívnych látok: hodvábneho proteínu a kyseliny jantárovej, posilňuje a dlhodobo a účinne zlepšuje stav vlasov.
· formula je obohatená o kyselinu jantárovú– prírodnú zložku z jantáru, ktorá preniká hlboko do štruktúry vlasu, podporuje distribúciu hodvábnych proteínov a vytvára ochrannú vrstvu okolo každého jedného bielkovinového reťazca,
· majstrovské dielo medzi prípravkami vlasovej starostlivosti,
· silná regenerácia a revitalizácia vlasov behom 5 týždňov.

Arganový elixír z marockých stromov. Preniká do vlasov a vďaka svojej univerzálnej stavbe dodáva vlasom lesk, posilňuje a chráni poškodené vlasy. Revitalizuje vlasy po chemických zákrokoch, poškodené a suché vlasy aj rozdvojené končeky. Chráni pred poškodením horúcim vzduchom a pôsobením UV žiarenia. S antioxidačným účinkom. Šetrný k pokožke.

Objem: 5 x 20 ml, 69,9 eur, exkluzívne v Marionnaud, www.marionnaud.sk