Acqua di Parma uvádza luxusné, nádherné voňavé trblietavé telové oleje Le Nobili, vytvorené z kvetov z najkrajších talianskych záhrad. Nové gestá svetla, parfumu a krásy boli vytvorené v troch sofistikovaných vôňach – Ruža, Magnólia a Peonia Nobile.

Rozjasňujúci účinok, okamžitý a dlhodobý, je mimoriadny. Za pár okamihov a takmer zázrakom sa budete cítiť, akoby ste mali na pokožke tenký hodvábny závoj zvyšujúci jas. Oleje sú obohatené o zložky luxusných, svetlo odrážajúcich perál, jojobový olej s jeho zvláčňujúcimi vlastnosťami, olej z granátového jablka a karitové maslo. Oleje Acqua di Parma Le Nobili sú dostupné v parfumériách Douglas.

Ženský pôvab spočíva v žiarivej pokožke, ktorá je prirodzeným doplnkom elegancie. Pre jasnejší a žiarivejší look pri všetkých príležitostiach vytvorila Acqua di Parma luxusné trblietavé telové oleje Le Nobili. Nové gestá svetla, parfumu a krásy v troch sofistikovaných vôňach – Rosa, Magnolia a Peonia Nobile. Oleje sú veľmi ľahké a hodvábne konzistentné a na prvý dotyk neuveriteľne príjemné. Rozjasňujúci účinok, okamžitý a dlhodobý, je mimoriadny. Za pár okamihov a takmer zázrakom sa budete cítiť, akoby ste mali na pokožke tenký hodvábny závoj zvyšujúci jas. Olej je obohatený o zložky luxusných, svetlo odrážajúcich perál, ktoré obaľujú telo v nekonečných odrazoch a vydržia dlho na pokožke. Spolu s ľahkosťou uvoľňujú oleje aj vonné tóny vôní, založené na vznešených kvetoch z najkrajších talianskych záhrad.

Mäkké rafinované tóny Rosa Nobile, živé sile Peonia Nobile alebo elegantné magnetické zloženie Magnolia Nobile. Oleje sú ako kozmetické doplnky, vďaka čomu sa budete cítiť ešte viac jedinečné a vylepšia make-up, oblečenie a šperky na akejkoľvek akcii, večeri alebo na večierku. Počas letných večerov môžu tiež zvýšiť žiarivosť opálenej pokožky. Spolu s rozjasňujúcim účinkom sú oleje navrhnuté tak, aby na pokožke zostal hladký a zamatový vďaka synergickému účinku jojobového oleja s jeho zvláčňujúcimi vlastnosťami, olejom z granátového jablka a karitovým maslom, ktoré majú príjemný hydratačný účinok. Trblietavé oleje, perfektne kombinovateľné s kúpeľovým gélom, telovým krémom a vlasovým parfémom z kolekcie, dopĺňajú rituál Le Nobili. Ich zmyslové objatie vám umožní zažiť najobľúbenejšie vône v inej podobe a zároveň sa starať o svoju krásu.

O značke ACQUA DI PARMA
Acqua di Parma je luxusná talianska značka, ktorá už je viac ako 100 rokov ambasádorom autentického talianskeho štýlu. Od svojho vzniku v roku 1916 je vašou zárukou najvyššej kvality a symbolom nadčasovej elegancie a nezameniteľného talianskeho remeselného umu. Acqua di Parma je váš životný štýl. Od samého začiatku priťahuje ženy a mužov, ktorí hľadajú luxus bez okázalosti. Všetky produkty Acqua di Parma sa vyrábajú ručne, s použitím najkvalitnejších materiálov a ingrediencií v malých, starostlivo vybraných obchodoch v Taliansku, kde sa tajomstvo predáva z generácie na generáciu. Acqua di Parma je výrobca jedinečných a originálnych niche parfumov a vôní, ktoré vás prenesú na nádherné talianske pobrežia a ukážu vám, ako chutí sladký, slnkom zaliaty taliansky život.