Dovolenka pri mori v septembri  pre všetky, ktoré čaká „nabitý“ koniec leta, prinášame pár jednoduchých tipov, ako vyzerať vždy  tip-top.  Inšpirujte sa s nami, doprajte vášmu šatníku last minute osvieženie.

Buďte zvodná
Dokonalé ženské krivky sa najlepšie vynímajú vo vkusných plavkách. Presné také sú aj plavky od F&F, ktoré sú navyše z príjemného a kvalitného materiálu. Či už milujete výrazné alebo tlmené farebné podtlače, decentné alebo odvážnejšie strihy, jednofarebné alebo pestré farebné variácie, v F&F si nájdete svoj štýl. Sú ideálnou voľbou, keď  sa balíte na last minute dovolenku.

Buďte festivalová diva
Zažiarte na festivaloch s módnymi kúskami F&F letnej kolekcie a vychutnajte si naplno tú skutočnú letnú atmosféru. Stavte na jednoduché a vzdušné topy v kombinácii s vždy aktuálnymi džínsami alebo krátkymi nohavicami. A nezabudnite ani na doplnky ako veľký klobúk, slnečné okuliare či ruksak.

Buďte ženská
K horúcim dňom patria ženské strihy, odvážnejšia dĺžka sukní alebo šiat. Teraz  si môžete  dovoliť odhalenejší sexi výzor dokonca aj počas bežných pracovných dní. Vyberte si z ponuky letnej kolekcie šiat a sukní F&F, ktorá je mimo iné, v znamení kvetinových vzorov.

Inšpirujte sa na www.F-F.com.