Pri výbere darčeka pre partnera málo žien váha a vopred má už premyslené, čo kúpi alebo vyrobí. Muži sú menej náročnejší, čo sa týka darčekov. Ženy si ale o to viac dajú záležať, aby vybrali pre partnera ten najvhodnejší darček.

Zážitky
Niekedy nehmotné darčeky, čiže zážitky, mužov potešia viac, ako tie hmotné. Ponožky, boxerky, alebo nové balenie tonerov do tlačiarne môžete kúpiť bárskedy nezávislé od toho, či má partner meniny, narodeniny, alebo oslavuje úspech v práci.

Splňte mu sen
Ak partner túži ísť na Tour de France, MS v hokeji, alebo chce vidieť futbalové zápasy Realu Madrid, zistite si od priateľov, kde by bola možnosť kúpiť takýto zájazd. Napríklad zájazd na tohtoročnú Tour de France je potrebné rezervovať včas, pretože je o ňu veľký záujem. Veď kto by netúžil vidieť okrem Petra Sagana aj špičku svetovej cyklistiky?

Vtipné tričko
Vo veľkých hypermarketoch ste si možno mali možnosť všimnúť hneď pri pokladniach stojany so zaujímavými vtipnými tričkami. Nie je to však jediné miesto, kde si budete môcť všimnúť vtipné tričká s rôznymi nápismi a obrázkami. Nájsť ich budete môcť aj na rôznych e-shopoch s oblečením. Ak sa vám nejaké vtipné tričko zapáči, všímajte si dátum dodania, aby ste zbytočne neprešvihli sviatok partnera. Potom už bude neskoro vysvetľovať partnerovi, že váš darček ešte nedorazil. Na poslednú chvíľu budete musieť zaexperimentovať, čo vám situáciu skôr skomplikuje, ako uľahčí.

Nové spodné prádlo
Každého muža poteší nové spodné prádlo. Nie však jeho, ale vaše. Kúpte si nové erotické body, červenú/ čiernu push-up podprsenku, alebo si vyberte dráždivé samodržiace pančuchy. Uvidíte, že akonáhle si ich oblečiete, partner bude v siedmom nebi. Kľudne môžete aj zaexperimentovať a ísť hľadať darček na sexshop. Pokojne mu môžete k tomu dokúpiť darčekový kôš, ktorý je určený len pre mužov.