K nastávajúcej zime patrí nielen teplý sveter, ale aj horúci čaj s výraznou povzbudzujúcou chuťou. Presne taký je TEEKANNE Ginger Curcuma, zlatistý čaj plný pikantného zázvoru a hrejivej kurkumy.

Bylinková zmes inšpirovaná horúcim slnkom orientu spoľahlivo vyženie chlad z tela, povzbudí organizmus do mrazivých dní a zimu si s ním užijete s radosťou. Kurkuma si pre svoju neodolateľnú zlatú farbu vyslúžila prezývku indický šafran. Obľubu si získala ako nezastupiteľná súčasť karí korenia a jej zložka zvaná kurkumín navyše zaujala vedcov vďaka svojim širokým pozitívnym účinkom na ľudské zdravie. Ku kurkume sa skvele hodí jej vzdialený príbuzný menom zázvor. Jeho koreň sa používa po stáročia ako štipľavé korenie, ktoré rozprúdi krv v tele. Okrem chuťových buniek ho však ocení aj imunitný systém, na ktorý má zázvor priaznivý vplyv.

Čaj TEEKANNE Ginger Curcuma prináša oba tieto prírodné dary z ďalekých krajín priamo do vašej čajovej kanvičky. Do zlatého elixíru so zázvorom a kurkumou pridajte ešte lyžičku medu a pár kvapiek citróna a tešte sa, až vás s prvými dúškami zaleje vytúžené teplo a hrejivá pohoda. Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.cz. Bylinný čaj TEEKANNE Ginger Curcuma je možné kúpiť za cenu 1,8 EUR.