Každý z nás prežíva netradičné obdobie, ktoré trávi čo najviac doma. Je na nás, ako si spríjemníme každý deň rôznymi maličkosťami. Ak ste už vyčerpali všetky nápady, je čas na nové doplnky od waterdrop®.

Waterdrop® sa postará nie len o tvoj správny pitný režim plný vitamínov a superpotravín, ale aj o útulný domov. Vychutnajte si svoj mikrodrink v dokonalej novinke waterdrop® karafe NERO. Špeciálny drevený vrchnák udrží mikrodrink chránený a svieži pár hodín. Je skvelým doplnkom nielen do domácnosti, ale aj do officu alebo len tak ako darček. Pripravené sú aj štýlové poháre, nielen z číreho skla, ale aj z keramiky. Skvelým doplnkom sú praktické nerezové slamky NERO, ktoré stačí vyčistiť pár kvapkami citrónu.

Nielen praktickým, ale aj dizajnovým doplnkom je bambusový box, kde si každý mikrodrink nájde svoje miesto. Box je vyrobený z kvalitného dreva, ktorý sa svojím štýlovým dizajnom hodí na každý stôl alebo poličku.

A keď opustíš pohodlie svojho domova, nezabudni si so sebou vziať praktickú sklenenú alebo nerezovú fľašu, ktorú si vyberieš z rôznych pastelových farieb alebo v decentne bielej a čiernej.

Potešte svoje telo a myseľ a vyberte si zo širokej ponuky doplnkov. Navyše, určite ťa poteší informácia, že waterdrop® doplnky sú vyrobené z udržateľného materiálu.

 

Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky. K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše. Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti  bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo.Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.