Premýšľate nad tým ako vykúzliť v detskej izbe pohodové prostredie pre oddych? Čo tak skúsiť oživiť detský nábytok farebnými obrázkami, ktoré vydržia aj drsnejšie zaobchádzanie našich ratolestí?

Kúzlom úspechu je digitálna potlač T. overface.

Zvoľte si motív, ktorý sa bude deťom páčiť
„S pomocou T. overface je možné dvierka a iné nábytkové plochy potlačiť takmer akoukoľvek grafikou či obrázkom. Pokojné sovičky, veselí dinosauri, autá či motorky, princezné a mnohé ďalšie, nájdete vo fotobankách, takže stačí zvoliť taký motív, ktorý sa bude deťom páčiť,“ hovorí Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, najväčšieho výrobcu nábytkových dverí.

Premeňte dertskú izbu na kúzelné miesto
Na rozdiel od lúpajúcich sa plagátov, samolepiek a iných dekorácií, T.overface odolá každodennému životu v detskej izbe. Nemusíte mať obavy z toho, že by motívy na nábytku časom vybledli, zlúpali sa alebo iným spôsobom opotrebili. „Potlač T. overface sa vyznačuje nielen vysokou odolnosťou voči UV žiareniu, vďaka čomu budú farby aj po rokoch používania stále živé, a navyše obsahuje aj ochranný lak, ktorý chráni motívy pred poškodením,“ dodáva M. Dusík. S T. overface tak môžete premeniť detskú iuzbu v kúzelné miesto, kde (nielen) sovy dávajú dobrú noc!