Túto sezónu boduje naturálnosť – štýl, ktorý ženám dodáva šarm a sebavedomie. Módny decentný vzor s výrazným prvkom zaujme na prvý pohľad na dennom i večernom oblečení.

Spoločnosť BEPON predstavuje kolekciu pančuchových nohavíc vyrobených najmodernejšou technológiou. Predstavuje „must have“ tejto sezóny – elegantné pančuchové nohavice STELA so vzorom výrazných okvetných lístkov, tiahnucich sa po celej dĺžke zadnej strany, ktorý nohám dodá optickú dĺžku.

Talianska energickosť, pedantnosť a vzťah k móde sa pretavili do zaujímavého a pútavého dizajnu, jedinečného svojou originalitou a univerzálnosťou zároveň. Ponúka deväť vzorov, ktoré sa dajú dokonale kombinovať do denného aj večerného outfitu. Decentné vzory s výrazným prvkom dokážu byť v súhre aj s prísnejšou dresscode etiketou. Naopak, výrazné motívy sú samo o sebe šperkom a výborné fungujú v kontraste s jednoduchším oblečením. V každej predajni BEPON nájdete jedinečné vzory vysoko kvalitných pančuchových nohavíc v najobľúbenejších farebných prevedeniach, v telovej a čiernej farbe.

BEPON vo svojej celoročnej ponuke disponuje aj komfortným a univerzálnym oblečením vhodným na denné nosenie, spodnou bielizňou a detským sortimentom. Počas letnej sezóny exkluzívne ponúka vybrané kolekcie plaviek. Novinkou je aj online predaj doplnkov do domácnosti a rozšírenie detského sortimentu cez e-shop www.bepon.sk