Lahodná novinka pre všetkých fanúšikov latte – len v Starbucks! Espresso a veľa mlieka – pre milovníkov latte dokonalý pomer zložiek. Znalci k receptu pridajú ešte svoj obľúbený sirup alebo polevu.

 

Práve pre nich Starbucks pripravil do svojej jesennej ponuky nový chuťový variant: od 5. septembra budú môcť vyskúšať Caramelised Pecan Latte vo všetkých kaviarňach na Slovensku!

Nová jesenná kombinácia chutí
Jesenná nuda a splín? V žiadnom prípade nie v Starbucks! Máte radi karamel? Skombinovali sme ho so zaujímavou, jemnou chuťou pekanových orechov a výsledok zaručene premení oblačné a daždivé dni na chvíle lahodného potešenia.

Slovo „pekan“ pochádza z anglického slova odvodeného z jazyka severoamerických indiánov a znamená „orech, ktorý je príliš tvrdý na to, aby sa dal rozlúsknuť holou rukou“. A nové Caramelised Pecan Latte je zase príliš dobré na to, aby ste mu dokázali odolať!

Milujete latte? Potom si pekanové latte nemôžete nechať ujsť!

Jesenná ponuka Starbucks bude pre milovníkov latte bezpochyby veľmi atraktívne: nová, orechová chuť, ktorá v nej práve pribudla, vám zaručene spríjemní jesenné obdobie roka.  „Caramelised Pecan Latte je kombináciou espressa, napeneného mlieka a originálneho sirupu s príchuťou pekanových orechov. Na záver je nápoj doplnený šľahačkou a polevou z páleného karamelu,“ hovorí Starbucks Coffee Master Jaroslav Rajoš.

Caramelised Pecan Latte bude k dispozícii vo všetkých kaviarňach Starbucks na Slovensku od 5. septembra. Táto lahodná novinka je ideálnou príležitosťou na strávenie príjemných chvíľ v priebehu jesenných popoludní.