Čokoláda Milka sa mení – je jemnejšia, lahodnejšia, krémovejšia a čokoládovejšia, než kedykoľvek predtým. Má čokoládovejšiu chuť, viac sa rozplýva na jazyku a má nový obal.

Lahodnému maškrteniu v podobe kúska čokolády, ktorý sa rozplýva na jazyku, odolá málokto. Presne taká je aj čokoláda Milka, ktorá je vyrobená zo 100 % alpského mlieka a kvalitného kakaa. Po novom však prichádza s novou receptúrou a ešte vyšším podielom kakaovej hmoty, ktorá tak poteší aj tie najnáročnejšie maškrtné jazýčky.

Nová receptúra čokoládovej formuly obsahuje 33 % kakaa, čo zvyšuje jej čokoládovú chuť a arómu. Ešte väčší pôžitok z lahodného maškrtenia prináša nový tvar čokoládovej Milky, ktorý je zaoblený so zvýšeným profilom. Kocka čokolády sa tak priamo rozplýva na jazyku. Okrem úpravy celého tvaru formy pribudlo aj niekoľko milých prekvapení na jednotlivých dieloch čokolády. Po prvýkrát sa zákazník stretáva s novým logom Milky a kravička Lila sa z obalu presúva aj na samotnú čokoládu. Tabuľka čokolády Milka je dostupná v mnohých úžasných príchutiach, ktorým nejde odolať. Milku v obchodnom regáli preto iba ťažko prehliadnete. Obliekla sa do nového kabátu, ale na svoju fialovú farbu a biele logo nezanevrela.

Keď máte chuť na maškrtenie, ideálnou voľbou je malá tabuľka čokolády. Vybrať si môžete z rozmanitej ponuky najrôznejších príchutí. Pokiaľ ste fanúšikovia orieškov, siahnuť môžete po chrumkavej orieškovej. Kto si však potrpí na zaujímavé kombinácie, toho určite poteší Milka Oreo alebo jahodová Milka. Nešliapnete vedľa ani pokiaľ si v regáli vyberiete klasickú mliečnu Milku z alpského mlieka.

Čokoláda chutí ešte lepšie, keď sa o ňu máte s kým podeliť. Pre takéto príležitosti je tu veľká tabuľka čokolády Milka Mmmax, ktorá zaiste poteší celú vašu partiu priateľov. Rovnako ako malá tabuľka čokolády, tak aj Milka Mmmax je dostupná v niekoľkých neodolateľných príchutiach. Láka vás spojenie mliečnej čokolády z alpského mlieka s celými lieskovými orieškami a karamelovou náplňou? Siahnite po Milka Toffee Wholenut. Nemôžete sa rozhodnúť, či vám chutí biela, mliečna alebo tmavá mliečna čokoláda? Vsaďte na Milku Triolade, v ktorej sa spoja chute všetkých troch druhov čokolád.

Čokoláda Milka svojou chuťou rozmaznáva malých aj veľkých. Dnes je však jemnejšia ako kedykoľvek predtým. Vyšší podiel kakaa a 100 % alpské mlieko je kombinácia, ktorá opantá zmysly aj tomu najnáročnejšiemu maškrtníkovi. S novým zložením predstavila aj nové logo. Kravička Lila sa z obalu presúva aj na samotnú tabuľku čokolády, ktorá má jemne zaoblený tvar. Vďaka tomu sa na jazyku krémové zloženie čokolády dokonale rozpustí a z jej ochutnávky sa stáva doslova zážitok. Pripravili sme pre vás čitateľskú súťaž, zapojte sa!

Súťažná otázka

Ako sa volá ikonická kravička čokolády Milka? Odpoveď zašlite mailom na predplatne@juven.sk. Výherca vyhrá balíček lahodného maškrtenia v podobe jedinečnej čokolády Milka. Veľa šťastia!