Konečne prišiel vytúžený čas prázdnin! Aký program ste nachystali deťom na leto? Malých športovcov isto čakajú letné kempy, ďalší sa vyberú do táborov, iné deti sa tešia na prázdniny u starých rodičov.

Kamkoľvek sa malí dovolenkári vyberú, pre rodičov to znamená čas prania, balenia a nachystania vecí. Aby sme vám celý proces uľahčili, prikladáme pár tipov:

  • Baľte deti spolu s nimi – naučia sa, čo všetko budú potrebovať a lepšie si zapamätajú obsah batožiny
  • Označte im všetko od oblečenia až po fľašky a mobil – Deti niekedy nevedia rozpoznať, ktorá bola ich mikina. Máme odskúšané najmä na chlapcoch, predsalen… spýtajte sa doma aj svojho veľkého chlapa, ktorá je tyrkysová farba alebo polokošeľa J. Fantastickým pomocníkom sú nalepovacie menovky z myname.sk . Viete ich nalepiť na štítok trička (pričom nálepka vydrží aj pranie, juchú!), na obedár, na fľašku, na opaľovací krém, či mobil. Menovky super držia na všetkých povrchoch, ale v prípade potreby ich viete ľahko prelepiť. Dizajn menovky je na vás, prípadne na vkuse vášho potomka.
  • Ak sa dieťa balí na dlhší pobyt, napíšte mu zoznam všetkých vecí do kufra – animátori určite pomôžu skontrolovať obsah pred odchodom. Pokiaľ mali veci menovky, tým ľahšie sa vrátia majiteľovi.

Na záver ostáva už len zaželať krásne prázdniny plné zážitkov. A keby sa už deti veľmi tešili do školy, povedzte im, že príde prekvapko v podobe super menoviek na zošity!

Menovky na zošity zažívajú revolúciu!

Nový školský rok znamená hŕbu nových školských pomôcok a vychytávok. Boli časy, keď pekná menovka na zošit znamenala hodinu výtvarnej a krasopisu. Dnes sme vám tento krok uľahčili. Vytvorte deťom najštýlovejšie menovky, na ktoré môžete umiestniť to najkrajšie, ich vlastnú selfie! Dizajn si jednoducho vytvoríte na stránke myname.sk, vložíte fotku a je to! Menovky vám prídu až domov a vám ostane čas na posledné prázdninové výlety s deťmi.