Hornbach považuje domácich miláčikov za plnohodnotných členov rodiny. Upozorňuje ich majiteľov na dôležitosť ich správnej výživy. Sortiment prémiových krmív pre psov a mačky nutrične zodpovedajú individuálnym stravovacím požiadavkám domácich zvierat.


Nutrične vyvážená výživa pomôže domácemu miláčikovi prežiť dlhší a kvalitnejší život. Výber správneho krmiva však nie je jednoduchá úloha.

Krmivo pre aktívny život
Každý pes či mačka má individuálne požiadavky na výživu. Rastúce šteňa má v porovnaní so starším psom iné výživové nároky. To isté platí pre zvieratá s alergiami či zdravotnými problémami oproti zdravým jedincom. Každé krmivo FINEVO je preto prispôsobené individuálnym požiadavkám. V ponuke nájdete krmivá zaradené do kategórií na základe veku, fyzickej aktivity, zdravotného stavu a veľkosti.


Krmivá sú obohatené o potrebné vitamíny a minerálne zložky, vďaka čomu pokrývajú náročnú výživovú hodnotu. Bielkoviny a vláknina zasa zabezpečia dobrú stráviteľnosť krmiva. Komplex antioxidantov (vitamín A,B, D, E) posilní imunitu a prispieva k správnej tvorbe energie. Hornbach sa pri vývoji prémiového sortimentu krmív FINEVO riadil zásadou: čo je na obale, je aj vo vnútri. „V krmivách FINEVO nenájdete odpady živočíšnej výroby pod vynaliezavým názvom vedľajšie produkty živočíšnej výroby. Zloženie všetkých receptúr je verejne známe,“ ubezpečuje Daniel Brychta.


Prémiové krmivá FINEVO obsahujú vysoký podiel mäsa (minimálne 55 % pri krmive pre mačky a 65 % pri krmive pre psov), vyváženú kombináciu potrebných živín pre zdravie, ale aj niekoľko variantov príchutí pre potešenie domácich miláčikov. Samozrejmosťou sú balenia v rôznych veľkostiach.

Myslíme na špecifické požiadavky
V ponuke možno nájsť aj krmivá vyvinuté pre špeciálne potreby zvierat. FINEVO prináša krmivá pre aktívne zvieratá, juniorov a seniorov, zvieratá s potravinovými alergiami a tiež krmivá pre sterilizovaných psov a mačky. Nezabudlo sa ani na zvieratá so zažívacími ťažkosťami, pre ktoré je ideálne krmivo bez obsahu obilnín FINEVO GRAIN FREE. Krmivá tiež neobsahujú žiadne farbivá, živočíšnu múčku, cukry či geneticky modifikované potraviny. FINEVO si zakladá na vysokom podiele čerstvého a sušeného mäsa. Vysokokvalitné oleje, zelenina, bobule a bylinky navyše poskytujú prírodné živiny a účinné látky.


Všetkých milovníkov zvierat však poteší možnosť zastaviť sa s vaším štvornohým členom rodiny priamo na predajniach Hornbachu, kde vás privítajú odborníci na výživu a spoločne vyberiete to najlepšie. Domáci miláčikovia majú totiž vstup do predajní povolený. Viac informácií sa dozviete na stránke www.hornbach.sk