Ľahký, ale zároveň vyživujúci. Taký je rad starostlivosti o pleť Hyaluron Specialist. Ocenia ho všetky ženy, ktoré od svojich krémov očakávajú účinnú starostlivosť a príjemný pocit po ich nanesení. Najnovšie rad dopĺňa aj ultratenká textilná maska z japonskej bavlny.


Hĺbkovo vypĺňajúca starostlivosti v podobe denného, nočného, očného krému a najnovšie aj textilnej masky napomáha vyhladzovať vrásky a intenzívne hydratuje pleť. Účinné zloženie je obohatené o dva druhy kyseliny hyalurónovej:
1. Vysoko molekulárna pre jemnejšiu pleť, ktorá vytvorí na pleti film, ktorý udržuje pleť dlhodobo hydratovanú.

2. Nízko molekulárna, ktorá sa dostane hlboko do vrstiev pokožky a zvnútra ju tak vypĺňa a vyživuje.

Kyselina hyalurónová je považovaná za zázrak pre našu pleť. Od 25. roku života však začína jej hladina, ktorá je inak v pleti prirodzene obsiahnutá, klesať a je potrebné ju telu externe dodávať. Bez nej prestáva pleť vyzerať spevnená a mladistvá. Ide o výnimočnú ingredienciu, ktorej významnou vlastnosťou je schopnosť viazať na seba vodu, a to až tisícnásobok svojej hmotnosti! Vďaka tomu navracia pokožke jej pevnosť, eliminuje tvorbu vrások a prispieva k jej rozjasnenému a zdravému vzhľadu.

Rad Hyaluron Specialist od L’Oréal Paris v sebe obsahuje spojenie oboch druhov kyselín, ktoré pleť chránia pred dehydratáciou a prejavmi predčasného starnutia. Jedná sa o ideálny štart v starostlivosti proti vráskam už od 25 rokov. Pre kompletnú starostlivosť je rad najnovšie obohatený o Hyaluron Specialist hydratačnú textilnú masku s kyselinou hyalurónovou, ktorá sa pýši technológiou 0,3 mm ultratenkej tkaniny z japonskej bavlny. Vďaka nej sa maska dokonale prispôsobí kontúram tváre. Pleť tak dostane nutnú dávku 24h hydratácie a bude pôsobiť sviežo, hladko a prežiarené…