Značka Hermés uvádza luxusnú kúpeľnú radu Twilly d’Hermès le bain, ktorou podčiarkuje jedinečnosť vône Twilly d’Hermès. Pätica luxusných a nádherne voňavých produktov sa postará o to, aby sa vaša kúpelňa premenila na úžasné spa, plné radosti a vitality.


Začalo sa to parfémom Hermés Twilly d’Hermès
Parfém inšpirovaný ikonickým a všestranne použiteľnými hodvábnymi šatkami Twilly módnej značky Hermès bol vytvorený uznávanou parfumárkou Christine Nagel s jasnou víziou – obohatiť značku o rýdzo optimistickú a mladistvú vôňu, ktorej však nebude chýbať nič z unikátnosti a minimalistického ducha vône Hermès. Radostná. Hravá a zábavná – taká je vôňa Twilly d’Hermès. Kvetinovo-zázvorová spŕška, namiešaná so sviežou tuberózou a iskrovým sandalovým drevom.

Kúpeľ plný vôní, farieb a textúr
Značka Hermés uvádza luxusnú kúpeľnú radu Twilly d’Hermès le bain, ktorou podčiarkuje jedinečnosť vône Twilly d’Hermès. Päť jedinečných a luxusných produktov Twilly d’Hermès le bain prináša do kúpeľní žien Hermès voňavú škálu radosti a vlnu vitality.


Vychutnajte si sprchový krém s unikátnou, ultra-bohatou textúrou pre úžasnú sprchu, ktorá sa tak stane jedinečným zážitkom. Zvláčňujúce telové mlieko s hodvábnym zložením a nádhernou vôňou, ktoré hydratuje, rozmaznáva a zároveň krásne prevonia celé telo. Milovníčky cestovania určite poteší aj telový balzam v cestovnom balení a luxusný deodorant, ktorý si môžete vziať kdekoľvek so sebou. A päticu kúpeľnej rady uzatvára delikátne parfumované mydlo, s hodvábnym kvetinovým zložením, ktoré prevonia každý váš deň.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O značke Hermés
Hermès je luxusná francúzska módna značka založená v roku 1837 jej zakladeľom Thierrym Hermes-om. Pôvodne sa Hermès zameriaval na výrobu jazdeckých doplnkov, spoločnosť vyvinula v priebehu času luxusné kožené kabelky, šatky, doplnky, módu a vône. Pre Hermès sa dobrodružstvo parfumov začína v roku 1951 s vôňou Eau d’Hermès, ktorú zložil Edmond Roudnitska, jeden z najväčších tvorivých umelcov vo svete vôní. Príchod Jeana-Claude Ellena, v roku 2004, do dielne Hermès, bol rozhodujúci krok. Jeden z troch najlepších parfumárov na svete, ako umelec emócií čuchu, estét, ktorý ide nad rámec rozsahu a materiálu, zdieľa pre Hermes svoj zmysel pre tvorbu unikátnych a jedinečných parfumov. Od roku 2016 je dvornou parfumárkou ikonického domu Hermés charizmatická a talentovaná Christine Nagel.