Aromaterapia je metóda, ktorá cieľavedome využíva vône na dosiahnutie a uchovanie fyzickej aj psychickej pohody človeka. A kedy inokedy si vytvárať pohodu než v jesenných sychravých dňoch.

Aj keď nechodíte do kancelárie a využívate režim home-office, napriek tomu si môžete dovoliť luxus krásne voňať a nechať sa unášať vôňou do iných svetov. Betty Barclay prináša vône pre milovníčky orientálnych diaľok, romantické dievčatá a ženy obdivujúce rozkvitnuté lúky, ako aj milovníčky citrusových sviežich vôní. Doprajte si voňavé prežitky a harmonizuje telo aj dušu.


Betty Barclay Oriental Bloom vás unesie do kúzelného Marrakéša s jeho magickými námestiami, pestrými farbami, mozaikou zdobenými stenami a orientálnymi vôňami. Ponorí vás do živej sviežosti oázy, ktorú otvára mix hrušky a transparentných okvetných lístkov frézie, jazmínu, tonkových bôbov a vanilky.

Rozkvitnutá záhrada Betty Barclay Beautiful Eden


Vôňa, ktorá jemne obklopuje ženu ako kvet a prináša ju do rozkvitnutej záhrady. Svieža a romantická vôňa pre každého, kto sa cíti ako prepojený s prírodou a miluje harmóniu.

Citrusové háje – Betty Barclay pure pastel lemon

Predstavte si, ako zo stromu trháte zrelý, slnečne zlatý citrón. Vnímate jeho osviežujúcu vôňu, ktorú prelína mandarínka a zelené jablko. Nad energickými akordami vône pozvoľna získava prevahu priezračné, kvetinové srdce tvorené listami fialky, frézie a konvalinky.