Doraziť na ňu môžete luxusnou limuzínou alebo na novom bajku.

Nová letná komédia Bajkeri dorazí na filmové plátno už 26. októbra. Mimoriadny zážitok sľubujú nielen skvelé výkony mladých hercov, ale aj scenár v podaní jedného z najvyhľadávanejších autorov, Petra Kolečka. Vďaka partnerovi filmu Max Sport môže vás a vašich kamarátov na slávnostnú premiéru plnú hviezd odviesť luxusná limuzína. Stačí sa zúčastniť súťaže www.letnemasktrenie.sk, kde je v hre aj množstvo ďalších cien.

Nová česká komédia Bajkeri vtiahne divákov do zdanlivo zaujímavého sveta sociálnych sietí, v ktorom dnešná mládež dospieva. Stret s realitou dokáže dospievajúcim bratom Dávidovi a Jakubovi a ich kamarátovi Sašovi pekne zamávať životom a ich skreslené predstavy o živote stratia zmysel v prúde zážitkov, ktoré prežijú na náročnom cyklovýlete. Riadnu dávku humoru napumpoval do komediálneho príbehu i režisér Martin Kopp, ktorého dielom sú napríklad i seriál Ohnivé kuře alebo Vinaři.

Pre nedočkavcov, ktorí by radi videli film ako prví, a to priamo na sedadle hneď vedľa mnohých českých a slovenských star, pripravil partner filmu Max Sport súťaž, ktorej hlavnou cenou je odvoz luxusnou limuzínou na slávnostnú premiéru pre 4 osoby. Max Sport, výrobca funkčných snackov pre aktívnych ľudí, sa so svojimi produktmi stal neoddeliteľnou súčasťou natáčania, pri ktorom herci podávali vyčerpávajúce športové výkony.

„Spojenie s komédiou Bajkeri je pre nás veľmi príhodné. Naše produkty sú určené práve pre aktívnych ľudí, ktorí majú chuť užívať si svoj život naplno a bez kompromisov. Za svoje nákupy proteínových tyčiniek, ktoré vyvíjame v spolupráci s odborníkmi, môžu byť teraz odmenení stovkou cien, medzi ktorými sú napríklad nové bicykle alebo GO PRO kamery,“ komentuje svoje potešenie zo spolupráce Martin Poledna, konateľ firmy Max Sport.

Výhier v súťaži je naozaj dostatok. Max Sport odmení sto výhercov hodnotnými cenami, o ktorých sa môžete dočítať spolu s pravidlami súťaže na www.letnemasktrenie.sk. Súťaž prebieha do konca septembra.

O spoločnosti Max Sport
Spoločnosť Max Sport vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na vývoj, výrobu a predaj kvalitných funkčných snackov určených pre širokú aktívnu verejnosť. V spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu sme si stanovili cieľ – vytvárať a vyrábať kvalitné a zároveň cenovo dostupné produkty pre každého. Produkty Max Sport vám pomôžu v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú vám potrebné nutričné látky, vitamíny a minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na nové výzvy.