Aj keď mnohé ženy nedajú dopustiť na ležérnu pohodlnú módu, v šatníku im nechýbajú elegantné kúsky, ktoré vyťahujú na špeciálne príležitosti a v ktorých chcú zažiariť v spoločnosti. Aké elegantné kúsky by nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku?

Biele/čierne elegantné blúzky
Klasické jednofarebné ľahko kombinovateľné blúzky sú praktickým elegantnými kúskami, ktoré sú navyše aj nadčasové. Biele, či čierne elegantné blúzky voľnejšieho, ale aj slim fit strihu, môžete kombinovať s klasickými elegantnými nohavicami, kulotkami, či napríklad chinos nohavicami, ktoré sú čoraz viac obľúbené aj u žien.

Takéto blúzky sú kvalitným kúskom, ktorý využijete niekoľko rokov. Môžete k nim skombinovať vyššie spomínané nohavice a keď k nim doladíte štýlové Furla kabelky, máte dokonalý elegantný outfit na pracovné stretnutie, na kávičku s kamarátkami, či napríklad na pracovný pohovor, alebo večeru s partnerom v reštaurácii.

Jednofarebné dámske sako
Okrem blúzok by v dámskom šatníku nemal chýbať ani tento elegantný kúsok. Dámske saká, najmä tie jednofarebné, sa dajú kombinovať s jednofarebnými blúzkami, ale aj farebnými vzorovanými. Sú nositeľné prakticky ku všetkým elegantným vrchným dielom a práve preto by v dámskom šatníku mali mať svoje miesto. Odporúčame vám mať v šatníku klasické sivé, čierne, bordové, či napríklad tmavomodré a tmavozelené dámske sako bez akýchkoľvek vzorov.

K jednofarebným dámskym sakám sa vám hodia predovšetkým chinos nohavice, či klasické elegantné zvoncové nohavice, ktoré sa opäť vracajú do módy. Čo sa týka šperkov, nechajte vyniknúť pekné náušnice a diamantové prstene. Okrem elegantných čiernych a bielych blúzok spolu s jednofarebnými dámskymi sakami by ste si do šatníka mali zakúpiť moderné jednofarebné kulotky a praktické farebne neutrálne chinos nohavice.

Zdroj obrázka: Autor:  Naletova Elena  / Shutterstock.com