Hľadáte dokonalú kombináciu dekorov pre svoj interiér? Tak vysúšajte spojenie nadčasovej bielej a dubu, s ktorým nemôžete nikdy siahnuť vedľa!


Pomôžu vám fóliované dvierka T- classic s akrylátovými dvierkami T. acrylic. „Biela je nestarnúcou interiérovou klasikou, ktorá je oceňovaná najmä pre ľahkosť, ktorú dokáže priniesť do interiéru, a univerzálnosť, vďaka ktorej jej to skvele svedčí s akýmkoľvek ďalším odtieňom či dekorom,“ hovorí Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, najväčšieho českého výrobcu nábytkových dvierok. „Ich spojenie s dubom, ktorý je vďaka svojej jemnej kresbe s elegantným odtieňom po práve kráľom medzi drevodekormi.“


Na ktorých typoch nábytkových dvierok táto kombinácia vynikne najlepšie? „Dajte šancu napríklad moderným akrylátovým dvierkam T. acrylic v trendy dekore biela mat, ktoré vďaka olepeniu hrán pomocou technológie PUR, vynikajú tzv. stratenou špárou dodávajúcou dizajnový vzhľad a vysokú odolnosť voči teplu a vlhkosti,“ hovorí Martin Dusík. Zdatne sekundovať im budú fóliované dvierka T. classic, ktoré sa vyznačujú priaznivou cenou a jednoduchou údržbou a pritom ponúkajú výber z celého radu dubových drevodekorov, ktoré sú vďaka svojej štruktúre povrchovej kresby a verným odtieňom od skutočného dubového dreva k nerozoznaniu.