Kufor s oblečením na letnú dovolenku je osobitná kategória. Tentokrát sa balí a kombinuje výbava pre chvíle najväčšej pohody. Úplne iná, ako do práce či na bežný deň.

Ak idete do tepla, nemali by ste zabúdať na dostatočný počet plaviek. Na pláži si zaslúžite byť originálna každý deň. S F&F si ich nakombinujete hravo a za výhodnú cenu.

Na pláž v novom outfite
Tak, ako si do práce alebo do mesta nevezmeme každý deň to isté, počas celého týždňa, nemal by ani náš plážový šatník predstavovať dvoje plavky na celý pobyt. Doprajte si byť každý deň na pláži iná a jedinečná. S novou kolekciou plaviek od F&F sa kombinácie pýtajú samé a za priaznivé ceny.

Aktuálna ponuka plaviek od F&F necháva priestor vašej fantázii. Bohatá kolekcia priam nabáda k hre. Kombinujte, variujte, vytvorte si  rôznorodé outfity originálnych „dvojíc“.

Kombinujte, hrajte sa
Dostupné sú žiarivé farby ale aj tradičná čierna, výrazné vzory i jednoduchosť, dvojdielne plavky, a rovnako tak stále viac trendové celé. Napríklad luxusné jednodielne plavky s elegantným šnurovaním.

Aj v rámci dvojdielnych plaviek  F&F si pri balení svojej plážovej batožiny prídete na svoje. Strihy spodných dielov rôznej farebnosti a vzorov, štýlovo tvarované vrchné diely, opäť v rôznych variáciách farieb, vzoroch a aplikáciách – to všetko ponúka tohtoročná kolekcia. Mimoriadne príjemným bonusom je ľahká vzájomná kombinovateľnosť nakúpených spodných a vrchných dielov. S kolekciou F&F sa, jednoducho, vy a ani vaša polovička nudiť nebudete.

4 eura

5 euro

10 euro

4 eura

18 euro

23 euro

23 euro

10 euro

10 euro

10 euro

7 euro

4,99

4,99

23 euro

vrchný diel_10 eur,
spodný diel_8 eur

vrchný diel_13 eur,
spodný diel_8 eur

vrchný diel_8 eur,
spodný diel_7 eur