Patrí cestovanie, relax zábava a príjemne strávené chvíle s rodinou k bežným veciam a k životnému štýlu? Doprajete si radi spoznávanie zaujímavých miest, prírody, pamiatok a nových miest?

Patria zážitky z cestovania k bežnej náplni vašej existencie? Potrebujete odpočinok a nájsť si miesto, kde zabudnete na stres, depresie a úzkosť? Ak ste si na väčšinu alebo aspoň jednu z týchto otázok odpovedali kladne, máme pre vás unikátnu možnosť toto všetko a oveľa viac zažiť na mieste, ktoré si určite zamilujete.

Lokalita svetového dedičstva UNESCO

Každý z nás má svoje obľúbené miesto a jedným z nich sa môže stať aj vyhľadávaný penzión v Bardejove. To najlepšie hodnotené ubytovanie v lokalite Prešovského kraja, o čom sa veľmi rýchlo môžete presvedčiť aj vy. Veľkou výhodou je, že okrem ubytovania tu získate služby, za ktoré si inde budete musieť priplatiť. Parkovanie na monitorovanom mieste, klimatizované izby, ktoré sa vám v stále viac teplejších dňoch určite zídu.  Do priestrannej šatníkovej skrine si uložíte potrebné oblečenie a pokojne sa podľa odporúčaní príjemného personálu môžete vybrať do známych kúpeľov.

Urobíte si pohodlie ako vo vlastnej obývačke

Po návrate z výletu sa môžete osviežiť vo veľkom sprchovom kúte a dopriať si malý relax v nádherne zariadenom apartmáne. O nudu sa báť nemusíte, pretože si nájdete čas na spoločenské hry. Možno dáte prednosť kaviarničke pre nefajčiarov, kde si vychutnáte lahodnú kávu. Samozrejmosťou je wi-fi pripojenie a mnohé iné veci, ktoré si tu určite zamilujete.

Prijmite naše pozvanie do luxusu

Nájdite si čas na správny relax a oddych, penzión Magura je ideálne miesto na takúto a inú príležitosť. Presvedčte sa, ako vyzerá a funguje jedno z najviac vyhľadávaných ubytovacích zariadení v tomto kraji. Dnes sa skutočná kvalita hľadá v širokej ponuke veľmi ťažko. V našej ponuke ju nájdete určite a veľmi rýchlo. Tak to skúste. Pozývame vás do moderného, lacného a nádherného penziónu Magura v Bardejove.