Pokiaľ patríte k tým, čo zastávajú názor, že vlasy trpí predovšetkým v lete, tak vás teraz musíme sklamať. Zimná starostlivosť je totiž rovnako dôležitá, ak nechcete s príchodom jari riešiť rozštiepené končeky a zvýšené vypadávanie vlasov.

Poďme sa teraz spoločne pozrieť na niekoľko typov, ktoré vaše vlasy v priebehu zimy rozhodne ocenia.

Ach, tie čiapky!
Myslíte si, že nosením čiapky vlasy pred zimou ochránite? Omyl, táto pravda je len polovičná.  Faktom ostáva, že vietor, sneh alebo mráz sa ku nim nedostanú, ale prichádza ďalší problém – nadmerné potenie. Presne táto situácia je veľmi nepriaznivá pre vlasovú pokožku. Skúste teda čiapky nosiť len vtedy, keď je počasie naozaj pod psa, aby pokožka hlavy mala priestor voľne dýchať.

Suchý a teplý vzduch
Veľkou záťažou pre vlasy sú tiež prechody z mrazu do vykúrených miestností. Suchý teplý vzduch vlasy vysuší. Práve z tohto dôvodu vlasy stratia lesk a silu, začnú sa štiepiť, lámať a vypadávať. Doprajte preto vlasom vhodný regeneračný zábal, ktorý by sa mal robiť každý týždeň. Ten vlasy posilní, dodá im pružnosť a ochráni ich pred vysušením. Existujú špeciálne zábaly pre upokojenie vlasovej pokožky, ktoré sú veľmi príjemné a upokojujúce. Voľba je len na vás.

Profesionál je záruka istoty
Že vaše vlasy volajú o pomoc, ale vy ich nechcete upraviť krátkym strihom? Potom sa zverte do rúk odborníka. Existujú centrá, kde sa o vaše vlasy aj vlasovú pokožku postarajú podľa vašich potrieb a zároveň obdržíte aj diagnostiku alebo rôzne odporúčania, ako ďalej pokračovať k rýchlej náprave a obnoveniu ich pôvodnej kvality.

Zmena je život
Pokiaľ nie ste milovníci veľkých zmien, skúste aspoň vlasy odľahčiť od bežnej úpravy, ktorá vlasy zaťažuje. Ležérny účes pôsobí už od nepamäti nehorázne sexi. Ako toho docieliť? Po umytí šampónom pre väčší objem naneste ku korienkom penové tužidlo a vlasy vyfúkajte pomocou difuzéru len studeným vzduchom. Potom vlasy vypnite na zátylku a predné nechajte voľne poletovať.

vlasovehnojivo

Zelená z lekárne pre vašu hrivu
Pokiaľ sa naozaj dlhodobo trápite so zvýšeným vypadávaním, rednutím alebo lámaním vlasov a márne hľadáte riešenie, ako svoje vlasy zachrániť, skúste im dodať živiny, ktoré sú nevyhnutné k tomu, aby mohli opäť rozkvitnúť do krásy! Zamierte do lekárne pre inovatívny prípravok Vlasové hnojivo, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu látok potrebných pre správny rast a kvalitu vlasových buniek. Vďaka vysokému obsahu biotínu, kremíku a síry, ktorá je známa ako minerál krásy, Vlasové hnojivo rýchlo a účinne redukuje nadmerné vypadávanie vlasov, podporuje ich rast a kvalitu. V zložení tohto prípravku nájdete vysoké dávky aminokyselín, vitamínov a minerálov, ktoré sú kľúčové pre stav vlasov a vlasovej pokožky. Vlasové hnojivo pomôže navrátiť vlasom prirodzenú hustotu a kvalitu. Pokiaľ túžite po kompletnej starostlivosti, máme pre vás dobrú správu! Vlasové hnojivo dostanete aj vo forme šampónu, ktorý je rovnako určený pre obmedzenie vypadávania a podporu rastu vlasov.