Odlo

SPÄŤ DO TELOCVIČNE

Ženy chcú vyzerať a cítiť sa skvelo aj počas športovej aktivity. Odlo si je isté, že funkčné a štýlové tréningové vybavenie je dokonalou motiváciou, ako v športe dosiahnuť stanovené ciele. Preto Odlo ponúka kolekciu jar / leto 2018 vhodnú pre váš tréning s hravým motívom motýľov, ktorú musíte mať!

Základom dámskeho tréningového outfitu je športová podprsenka. Športové podprsenky Odlo v troch rôznych úrovniach opory (soft, medium, high) sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym úrovniam intenzity športu a veľkostiam pŕs. S dobre padnúcou podprsenkou sa ženy môžu plne sústrediť na svoj športový výkon.

 

SOFTOdlo

S obojstrannou športovou podprsenkou PADDED SEAMLESS SOFT získate dve farby v jednom! Rebrovaná štruktúra po bokoch zaisťuje oporu a integrované bezšvové ventilačné zóny ponúkajú extra priedušnosť. Podprsenka má nízku oporu a vyberateľné vypchávky. Maximálne pohodlie bez švov. Dokonalá pre nenáročné aktivity!

 

OdloMEDIUM

Podprsenka FEMININE SEAMLESS BRALETTE je funkčná a zároveň trendy, predovšetkým vďaka pruhom na zadnej strane, ktoré sú inšpirované štruktúrou motýlích krídel. Vďaka osvedčenej bezšvovej technológii Odlo je BRALETTE neuveriteľne pohodlná pre nosenie do telocvične aj kdekoľvek inde. Podprsenka má strednú oporu a vyberateľné vypchávky.

 

 

 

 

HIGHOdlo

Športová podprsenka CLASSIC HIGH zaisťuje maximálnu oporu a pohodlie. Napriek svojej pevnosti je podprsenka dokonale priedušná. Košíčky sú bez švov, a p reto sa optimálne prispôsobia ženským prsiam. Dokonalosť podprsenky završujú polstrované ramienka a elastické vypchávky pod prsia, ktoré sú plne nastaviteľné.

 

OdloHELLE

Ďalším pútačom sú legíny HELLE! Vzor na celých legínach je inšpirovaný motýlími krídlami a dodáva im svieži vzhľad. Univerzálne legíny majú priaznivé riešený pás, ktorý drží všetko na svojom mieste. Legíny HELLE sú navrhnuté z funkčnej látky, preto sú vhodné na všetky športy, od behu, cez spinning, až po jogu a mnoho ďalšieho.

TRAINING WIDEOdlo

Pre dokonalý vzhľad od hlavy k päte je tu obojstranná čelenka
TRAINING WIDE pasujúca k motýľm vzorom. Čelenka je dostatočne široká, pre väčšie pohodlie. Určite vám nesmie chýbať, keď sa vyberiete na túru, hodinu jogy, alebo na kávu s kamarátkou!

 

Spoločnosť Odlo vznikla v Nórsku a svoje produkty vyvíja vo Švajčiarsku. Ponúka funkčné športové oblečenie v šiestich kategóriách: spodná bielizeň, oblečenie na beh, tréning, cyklistiku, severské disciplíny a outdoor. S viac ako 70 ročnou tradíciou je Odlo považované za výrobcu vysoko výkonnej športovej bielizne a trojvrstvového princípu. Odlo pokračuje v inováciách a je neustále o krok vpred. Jeho produkty sú distribuované do viac ako 35 krajín. Spoločnosť Odlo sa zaviazala podporovať spoločenský a environmentálne udržateľný rozvoj a je hrdá na svoju vedúcu pozíciu v rámci nadácie Fair Wear Foundation. Ďalšie informácie nájdete na www.odlo.sk

 

Športová podprsenka PADDED SEAMLESS s nízkou oporou

€ 29.95/ Dámska XS – L

Odlo

 

Športová podprsenka FEMININE SEAMLESS so strednou oporou

€ 34.95 / Dámska XS – L

Odlo

Športová podprsenka CLASSIC HIGH s vysokou oporou

€ 39.95  / Dámska A – E, 70 – 95

Odlo

Dlhé legíny HELLE

€ 54.95 / Dámske XS – XL

Odlo

Čelenka TRAINING WIDE

€ 19.95  / Univerzálne

Odlo