Dámska jazda

Milé dámy, ste krásne, šikovné, pracovité, milujúce, starostlivé, svoj čas obetujete pre teplo domova a svoju lásku dávate rodine, ktorej chcete dopriať to najlepšie, a tak nezanedbávate ani prácu?

Mnohé z vás ste sa v predchádzajúcom vyjadrení našli, všakže? Ak áno, tak potom určite túžite aj po malom oddychu, kde zahodíte starosti za hlavu, deti necháte na starosti milujúcemu manželovi alebo výborným starým rodičom, a vy si jednoducho vyhodíte z kopýtka. Zoberte svoj oddych do vlastných rúk, zrealizujte svoje sny, obvolajte kamarátky, zabezpečte si cestovné povolenie ESTA viza a vyrazte na dámsku jazdu do USA!

Kozmopolitné mesto a nákupy

Cestovanie do USA sa mnoho krát spája najmä s NYC. Veľké jablko patrí medzi obľúbené dovolenkové destinácie. New York je stvorený pre akéhokoľvek cestovateľa a rovnako aj na objavovanie v kruhu svojich kamarátok. Keď už budete mat dosť pamiatok a pozriete si už aj všetky skvelé múzeá, vydajte sa za nákupmi! Ak ste dostali hrubé vreckové od svojej milovanej polovičky, môžete ho utratiť v najdrahších obchodoch a butikoch. Vám, ktorým peňaženky nepraskajú vo švíkoch, nevešajte hlavu, nájdete tu aj množstvo skvelých výpredajov a akciové ceny na množstvo tovarov.

Očarujúce pláže a párty život

Milovníčky slnka a piesku by mali rovno zamieriť do slnečného mesta Miami! Miami Beach je nekonečné dlhá pláž zahalená jemným, takmer bielym pieskom. A ak by Vám táto pláž nestačila, môžete si urobiť výlet na Key West, nádherný ostrov, ktorý je vzdialený, 270 km od South Miami Beach. A zatiaľ čo cez deň budete leňošiť a chytať bronz na pláži, večer sa môžete zviesť na preslávene párty a žúrovať do rána.

Hazard a nočný život

Las Vegas je perfektným miestom na dámsku jazdu, častokrát si túto destináciu vyberajú budúce nevesty na rozlúčku so slobodou. Las Vegas, ktoré ožíva najmä v noci má pre dámy množstvo prekvapení. Môžete si vybrať medzi divadelnými predstaveniami, zábavnými predstaveniami, striptízmi či aj búrlivými diskotékami. Dokonca môžete skúsiť šťastie pri hre s kartami alebo na rulete. Trochu hazardu raz za život nezaškodí.

Filmové hviezdy

Ak milujete americkú filmovú tvorbu, či rady sledujete život americkej smotánky, zamierte si to do Los Angeles alebo aj rovno do Holywoodu. Priamo v Holywoode sa organizujú autobusové výlety po Beverly Hills a sprievodca Vám bude hovoriť kde a aká významná osobnosť býva. Svojich obľúbených hercov, nájdete  aj na chodníku slávy, teda konkrétne ich hviezdy. Tie najlepšie osobnosti majú svoje odtlačky a podpisy vyryté aj pred bodovou divadla Grauman’s Chinese Theatre.

Romantika a pokoj

Ak vy a vaše kamarátky ste jemnejšie a preferujte skôr pokoj, miestnu atmosféru, romantické zákutia, či cvičenia jogy v parku, tak vám odporúčame očarujúce San Francisco, ktoré patrí medzi najkrajšie mestá USA. Keď budete kráčať ulicami ,budete sa cítiť ako doma, prijemne a nikým nerušene. Ak by ste dokonca zatúžili po trochu Japonska, navštívte mestský park, v ktorom sa nachádzajú japonské záhrady a uprostred nich je možné si vychutnať šálok pravého japonského čaju.

Dobrodružná jazda

Ak si potrebujete poriadne užiť vašu dámsku jazdu a nestačí vám ostať len na jednom mieste a auto je vašim miláčikom, tak si potom urobte s babami road-trip po západnom pobreží. Bude to pre vás nezabudnuteľný výlet, kde Vám príroda vyrazí dych a pri pohľade na Grand Canyon z Vás padnú všetky vaše starosti.

Tak čo dámy, inšpirovali sme vás  aspoň trochu do plnenia vašich snov? Verte, že na sny nikdy nie je neskoro, stačí si len všetko poriadne naplánovať, pozrieť výhodné letenky a ubytovanie, zabezpečiť cestovné povolenie Esta Usa a vaša americká dámska jazda sa  môže stať skutočnosťou.