Máte radi čierny čaj? Niet divu. Tento tradičný nápoj z lístkov čajovníka má jemnú, a napriek tomu povzbudivú chuť. Obsahuje kofeín, ktorý v tele pôsobí dlhšie ako kofeín z kávy, a telu čaj poskytuje aj prospešné antioxidanty.

Vyskúšajte čierny čaj v jeho najlepšej podobe a objavte intenzívny TEEKANNE Black Label, prémiový TEEKANNE Gold alebo chuťovo harmonický TEEKANNE Earl Grey.

Ochutnajte pravý čierny čaj z plantáží v juhovýchodných Himalájach. Stačí siahnuť po čaji TEEKANNE Black Label. Zaujme vás svojou výraznou arómou a silnou chuťou, ktorú mu vtlačilo tropické podnebie známej čajovej oblasti Assam. Po zaliatí vriacou vodou sa z neho do kanvičky uvoľní všetka sila a intenzita, ktorá vás po prvom dúšku príjemne povzbudí.

teekanne

Objavujte jemné nuansy rôznych čiernych čajov a ochutnajte ďalší skvost medzi čiernymi čajmi, ktorým je TEEKANNE Gold. Starostlivo vybrané lístky prémiového čaju vás potešia svojou kvalitou a rýdzou chuťou.

teekanne

Harmonické tóny čierneho čaju a voňavého bergamotu ucítite v anglickej čajovej špecialite TEEKANNE Earl Grey. Tento celosvetový hit zaujme povznášajúcou chuťou aj svojou históriou. Podľa legendy ide o receptúru, ktorú si anglický premiér Charles Grey priviezol v 19. storočí zo svojich ciest po Číne. Doprajte si chvíľku potešenia a nechajte sa s každým dúškom TEEKANNE Earl Grey vziať na cestu za príjemným čajovým pôžitkom.

teekanne