Kedy ste boli naposledy kempovať? A boli ste vôbec niekedy? Počasie už výletom do prírody praje, s dobrou výbavou a pohodlným outdoorovým oblečením v nej môžete príjemne stráviť celý deň či víkend. Vymeňte hotel za stan a zažijete dobrodružstvo, na ktoré sa nezabúda!

Doma sme sedeli už dosť, je čas na poriadne outdoorové zážitky! Zbaľte vak, spacák, stan, potraviny a vyrazte do lesa zažiť skutočné dobrodružstvo. Že doma nemáte nič potrebné na kempovanie? V Tchibo dostanete všetko od spacákov, kempingového náradia až po hry pre decká na dlhé cesty. Našli sme pre vás drobnosti, s ktorými bude váš výlet oveľa príjemnejší.

9 funkcií v jednom

tchibo

Lopatka, čelovka, praktické organizéry, karabínky, liekovka, ďalekohľad a dokonca aj rýchloschnúci uterák sa zmestí do jedného malého vaku a vám urobí službu na nezaplatenie.
Extra tip: Lopatka na kempovanie má až 9 funkcií – lopatka, nôž, pravítko, pílka, 6-hranný kľúč, otvarák, vyťahovač klincov, bezpečnostné lano a rýľ.

Mobil nabije slniečko

tchibo

Nabíjanie mobilu v prírodných podmienkach je dosť veľký problém, vlastne, povedzme si na rovinu – je to nemožné. So solárnou nabíjačkou sa však vybitého mobilu obávať nemusíte. Táto z Tchibo s 2 konektormi USB je odolná voči poveternostným podmienkam a karabínkou si ju môžete pripevniť na vak.

V objatí alebo každý sám?

tchibo

S týmto spacím vakom sa láskyplných objatí v noci nemusíte vzdať. Je určený pre dve osoby, no pokiaľ vám spánok vo dvojici v jednom spacáku nevyhovuje, jednoducho ho môžete rozdeliť na dva.

Pončo na pohodlné prezliekanie

tchibo

Toto univerzálne pončo si zamilujete. Už nikdy sa nebudete musieť trápiť pri prezliekaní z plaviek, obalená osuškou, ktorá stále padá. Pončo vás ochráni nielen pred zvedavými pohľadmi, ale aj pred prípadným nepríjemným počasím, oceníte ho aj pri neočakávanej letnej búrke a slúži aj ako uterák. V plážovom bufete sa vám v ňom bude tiež dobre sedieť.

Ekologická impregnácia, ktorá vydrží

tchibo

Outdoorový vak chráni ekologicky šetrná impregnácia EcorepelÒ, ktorá neobsahuje PFC a je biologicky odbúrateľná. Okolo textilného vlákna vytvára tenučký film a odpudzuje vodu a nečistoty, ktoré sa na povrchu tkaniny jednoducho zrazia do kvapiek. A čo je úplne skvelé, že táto priedušná impregnácia zostáva zachovaná aj po vypratí.

Na pitný režim aj na varenie

tchibo

Na viacdňových výletoch je potrebné zabezpečiť dostatok vody. Aby ste nemuseli vláčiť plné a prázdne fľaše, ľahký a stabilný skladací kanister aj s praktickým kohútikom vám zabezpečí až 10 litrov vody. A keď ju miniete, kanister jednoducho poskladáte.

Pozrite si v predajniach a na stránke tchibo.sk ďalšie vybavenie do prírody a tiež oblečenie z biobavlny a recyklovaných materiálov, v ktorom sa na výletoch budete cítiť skutočne pohodlne.