Za korunu krásy každej ženy sa zvyknú označovať jej vlasy, ale hovorí sa to aj o úsmeve. Ten naozaj dokáže robiť zázraky a keď sa žena usmeje, jej krásu to len zvýrazní. Avšak tak ako sa treba starať o vlasy, aby boli naozaj krásne, treba sa starať aj o svoj úsmev.

Nemusíte preto chodiť k zubárovi
Dôležitosť starostlivosti o svoj úsmev, respektíve zuby, nemusíme zdôrazňovať. Bolesť zubov patrí k tým najnepríjemnejším a aj ak máte najmilšieho zubára, či zubárku na svete, stále bude pre väčšinu patriť návšteva zubára k tým najmenej príjemným činnostiam. A ak nie pre vás, tak pre vašu peňaženku určite.

Okrem pravidelného a dôkladného umývania zubov, ktorého dôležitosť nám je vštepovaná od detstva, si môžete k ešte krajšiemu úsmevu dopomôcť domácim bielením zubov. To je podstatne lacnejšie ako ambulantné bielenie u zubára a nie je to nič náročné, čo by vám zabralo príliš veľa času.

Bieliace pásiky sú efektívne
Áno, zaujať pánov sa dá aj tým, že si oblečiete obtiahnuté nohavice a ukážete, že do fitka nechodíte len klebetiť, ale na svojej postave poctivo makáte. Aj tú najvypracovanejšiu postavu však ešte zvýrazní krásny biely úsmev.

Bieliace pásiky na domáce bielenie zubov obsahujú tie isté ingrediencie ako používajú na bielenie zubní lekári a ako sme už spomínali, vašu peňaženku zaťažia minimálne oproti bieleniu u zubára. Bieliace pásiky Crest odporúča dokonca aj Americká zubná asociácia. Už je vám tým pádom jasné, prečo majú všetky tie krásne hollywoodske herečky také žiarivé úsmevy? Pridajte sa k nim aj vy!

Na výsledok bielenia ani nemusíte dlho čakať, viditeľne belšie zuby dosiahnete už po troch dňoch. Takže ak sa onedlho chystáte na nejakú spoločenskú udalosť, kde chcete zažiariť, stále máte čas dopriať si belšie zuby. Len ich potom nezabudnite ukazovať úsmevom. Zdroj obrázka: Autor: Look Studio / Shutterstock.com