Celodenná ženská konferencia SUPERfeel sa bude niesť v duchu hlavnej témy „zdravie s následkami“. Dámy, ktoré dbajú o svoje zdravie i zdravie svojej rodiny, o zovňajšok a sebarozvoj, sú vítané. Prednášať im bude množstvo odborníkov z oblasti psychológie, fyzioterapie, lekárstva a public relations. Môžu sa tešiť na množstvo tém.

„Cieľom SUPERfeelu je priniesť a priblížiť ženám nespočetné množstvo nástrojov a inšpiratívnych ľudí, ktorými si dokážeme na svojich cestách pomôcť posunúť sa vpred,“ uviedla ako posolstvo konferencie bývalá modelka a zakladateľka projektu SUPERfeel Ivana Kičikoleva.

Inšpiratívny program
Konferencia bude obohatená širokou škálou odborníkov a ich prednášok z praxe. „SUPERfeel je také moje dieťa, preto verím, že bude rásť. Lebo šťastná a vyrovnaná žena = šťastná rodina. Dúfam, že sa aj tento rok na podujatí stretnú vo veľkom počte a skvelej atmosfére ženy, ktoré chcú obohatiť nielen svoje vedomosti, ale aj svoju dušu,“ hovorí Ivana Kičikoleva.

Hlavnú tému „zdravie s následkami“ odprezentuje MUDr. Mikuláš Štefan, ktorý vyštudoval medicínu a neskôr pôsobil ako detský lekár. Priblíži vám, ako myšlienky, emócie, slová a činy vplývajú na naše zdravie. Psychológovia z projektu Otvorená Hra, vám prinesú detailnejší pohľad na manipuláciu, ktorá môže narušiť vzťahy, zdravie a sebavedomie. Ukážu vám, ako sa dá komunikovať autenticky a úprimne.

Karol Suchánek, ktorého počítače a bezpečnosť fascinovali už od detstva sa s vami porozpráva na aktuálnu tému o bežnom živote vo virtuálnom svete. Medzi účinkujúcimi privítame aj odborníkov z kariérnej poradne Career Spring, rehabilitačného centra Ambio a PR agentúry Kharisma, ktorí porozprávajú o tom, ako byť sám sebou a či si ľudia uvedomujú, aké klamlivé informácie denne prostredníctvom internetu čítajú. Príjemným bodom programu pre dámy je možnosť voľného vstupu do predajnej zóny SUPERexpo. Budú si môcť otestovať novinky a nové technológie rôznych typov produktov v biokvalite a následne si niektoré zakúpiť.

 

 

 

 

 

 

O projekte SUPERfeel

Všetko zlé je na niečo dobré. Známe tvrdenie našlo svoje opodstatnenie aj u bývalej modelky Ivany Kičikoleva, ktorej zdravotné problémy radikálne stopli jej modelingovú kariéru. Počas dvoch rokov liečenia sa začala viac zaujímať o rôzne terapie a svoju pozornosť venovala stretávaniu sa s inšpiratívnymi ľuďmi. Neľahká životná situácia ju naopak posilnila a našla inšpiráciu, ktorú zhmotnila v podobe projektu SUPERfeel, ktorý prvýkrát uzrel svetlo sveta 15. októbra 2016 v Bratislave. Prostredníctvom SUPERfeel, chce ženám priniesť zozbierané skúsenosti a ukázať, ako žiť naplnený život v zdraví a hojnosti. SUPERfeel sa neskôr okrem celodenných konferencií, konajúcich sa v polročných intervaloch, rozšíril aj o samostatné prednášky rôznych odborníkov.