OPTILASH z francúzskych bio laboratórií Apotcare Paris je revolučná formulácia prírodného vegánského séra na riasy, testovaná podľa najprísnejších bezpečnostných požiadaviek s klinicky overenými výsledkami, ktoré prinášajú premeny v dĺžke, objeme a sile rias.

Dlhšie riasy až o 66% len za 28 dní*
Patentované sérum vyvinuté vo francúzskych laboratóriách Apotcare Paris garantuje krásne, husté a až o 66% dlhšie mihalnice len za 28 dní používania. Výnimočne účinné zloženie zároveň vyživuje riasy, ktoré sa tak stanú nádherne dlhé a prirodzené. Patentované inovatívne nedráždivé sérum s použitím vysoko účinných látok ako kyselina hyalurónová, biotín a panthenol v kombinácii so zvlhčujúcim a na živiny bohatým komplexom Optiwide Complex® zabezpečuje rýchly, rovnomerný a trvalý rast, hlbokú hydratáciu a optimálnu ochranu rias. Bez parabénov a bez hormonálnych derivátov je Optilash prielomom vo vede – ide o bezpečný a vysoko účinný  prírodný prípravok. Zloženie nielen podporuje rast rias, ale aj chráni pred lámaním a súčasne zlepšuje pružnosť a lesk.

 Najbezpečnejšie sérum na riasy môžu používať aj tehuľky či ženy s citlivými očami Bez hormonálnych derivátov bez prostaglandínu (na rozdiel od iných podobných prípravkov), žiadny vedľajší účinok, žiadne zdravotné riziko. Formula Optilash je vhodná aj pre citlivé oči, nositeľa kontaktných šošoviek a okuliarov. Môžu používať tehotné ženy a tiež ženy, ktoré podstupujú lekársku liečbu, ako je chemoterapia. Zloženie séra je tak bezpečné, že ho môžu používať aj tehuľky :-). Jedno balenie vám vydrží minimálne 3 mesiace.

Ako sérum používať
Optilash Advanced je koncentrovaná formula, ktorá vyžaduje jednu aplikáciu denne. Aplikujte ku korienkom rias horného viečka štýlom, akoby ste si nanášali očnú linku.  Vaše oko by malo byť úplne čisté, bez akéhokoľvek líčidla alebo očných krémov. Začnite od vnútorného rohu oka smerom von, priamo na koži pri korienkoch vašich rias. Používajte jedenkrát denne, vždy večer pred spaním.