Beh je jeden z najobľúbenejších športov, ak ste s ním ešte nezačali, teraz je ten správny čas.


Stačí len správna obuv, bežecký blog na Webnode a priatelia, ktorí vás podporia. Pravidelným behom, prípadne rýchlou chôdzou, prospejete nielen svojmu telu, ale aj mysli.
Dôležitými prvkami behu je nielen pravidelnosť, ale aj správna technika. Založte si svoj bežecký blog https://www.webnode.sk/sablony/, ktorý vám pomôže plniť stanovené športové ciele, a byť inšpiráciou pre ostatných.

Vďaka Webnode budete mať svoj blog úplne zdarma, navyše získate priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom do 1 GB. V priebehu pár minút si veľmi jednoducho vytvoríte vlastný blog, ktorý nebude nijako časovo obmedzený, zvolíte si dizajn, farbu, písmo jednotlivých textov a nezabudnite aj na vhodný názov. Na svoj nový bežecký blog si môžete zaznamenávať obľúbené trasy a počet kilometrov, ktoré sa vám podarilo zabehnúť. Veľmi užitočné je mať aj kalendár pretekov, na ktoré sa chystáte. Svoje video záznamy z pretekov Webnode umožňuje umiestniť na blog cez youtube kanál. Priateľom stačí poslať link cez email alebo telefón.
V prípade, že sa rozhodnete založiť si bežecký blog ako skupina priateľov, každý z vás môže aktualizovať príspevky. Svoj web dokonca môžete zamknúť a sprístupniť len registrovaným užívateľom. So správnym bežeckým blogom vám pomôže dosiahnuť športové ciele a navyše budete mať aj milé spomienky na svoje začiatky.
Pridajte sa k viac ako 30 miliónom užívateľov Webnode z celého sveta. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník. V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.