Je málo vecí pre zdravie tak užitočných ako práve AVS prístroj. V priebehu jedného použitia odstráni stres, únavu, napomôže pri depresívnych stavoch a upraví spánkový rytmus tak, že sa v priebehu týždňov zbavíte dlhoročnej nespavosti. Napokon nie je náhoda, že vo svete AVS prístroj používajú milióny ľudí vrátane najväčších celebrít. Barbora Valentová z Trenčína píše: ,,Úžasné – od kedy mám prístroj spím ako bábätko a budím sa oddýchnutá; pomohol mi odstrániť únavu a nervozitu a to je len mesiac, čo ho používam. Je to najlepšias vec svojho druhu akú som kedy doma mala.”

Takýchto užívateľov je väčšina. Máte problémy so spánkom? Nasadíte si špeciálne okuliare a slúchadlá a na ovládacej jednotke prístroja si vyberiete program Okamžité zaspatie. Zatvoríte oči a stlačíte štart. Pulzujúce svetlo a špeciálne zvuky s hudbou menia vaše biorytmy a vy o pár minút zaspíte.

AVS prístroj vás preladil do pomalej frekvencie, v ktorej každý človek automaticky zaspí. Pri pravideľnom používaní sa zlepšuje schopnosť dobre spať aj bez prístroja a v priebehu mesiaca môžete vysadiť lieky na spanie. Geniálne!

Tento prístroj, který vyvíjala aj NASA a nositelia Nobelových cen, je biotechnológia: neodstraňuje symptómy, ale navracia telu pôvodné schopnosti. Jaroslava Kuchtová, Bratislava: „Na základe odporúčania lekára používam AVS prístroj a môžem potvrdiť pozitívne účinky prístroja, predovšetkým čo sa týka učenia, spánku a relaxácie“. Všetky účinky AVS prístroja sú podložené klinickými výskumami, ale predovšetkým si prístroj pochvaľujú samotní užívatelia: 48 % z nich dokonca v nezávislom výskume agentúry Agma uviedlo, že táto metóda prekonala ich očakávania.

Cenovo najdostupnejší prístroj (Galaxy) kúpite za 270 eur, stredná trieda sa pohybuje v cenách od 400 – 600 eur, a najlepší AVS prístroj Laxman stojí 920 eur.

AVS prístroje sú pre modernú dobu ozaj to potrebné. Často je využíva celá rodina a slúži veľa rokov. AVS prístroj navyše pomáha tam, kde ani lieky nezabrali. Dnes užívame technológie takmer pre všetko – prečo nevyužívať modernú vedeckú technológiu pre zdravie?

AVS prístroj, najčastejšie účinky:

  • Okamžitá relaxácia psychická aj fyzická.
  • Rýchle odstránenie stresu a únavy.
  • Nadpriemerná psychická odolnosť.
  • Rýchla eliminácia nespavosti, depresií, úzkostí,
  • Zrýchlene učenie, pomoc pri ADHD

Redakčný tip:
objednajte tlačenú brožúru zadarmo cez SMS: Pošlite bežnú sms so svojou poštovou adresou a slovom ZDRAVIE na telefón: 0911 660 087. Odosielame obratom. Napíšte na emailovú adresu a dostanete zadarmo E-book: „Jak přežít v dnešním světě“.

AVS prístroje používa veľa celebrít vo svete aj u nás – herci, speváci, športovci. George Clooney: ,,Páči sa mi, že s AVS prístrojom zrelaxujem rýchlejšie

Klinicky testované. Garancia účinnosti.

GALAXY AVS prístroje: odborný garant pre SR a ČR.

Predajňa – skúšanie, predaj:
Bratislava, Špitálska 57.
Info-tel: 0911 660 091
Eshop: www.galaxy.sk