APOTCARE –  luxusné bio vegánske produkty,s použitím výhradne prírodných a bio zložiek v najvyššej kvalite, vyrobené vo francúzskych lekárskych laboratóriách APOT.CARE.

APOT.CARE Anti- pollution čistiaci gél na tvár s osviežujúcim účinkom, účinne odstraňuje všetky známky pôsobenia znečisteného mestského ovzdušia a mejkapu. Vytvára jemnú penu a spolu s gélom čistí pleť bez toho, aby ju podráždila. Po umytí je pleť hebká a tonizovaná. Je to bio vegánsky produkt vhodný aj na citlivú pleť.

 

APOT.CARE Hyalu dermatologický očný gél pre okamžitú hydratáciu a vypnutie očí, je svieže gélové sérum, ktoré okamžite vymazáva známky únavy. Zvláčňuje a hydratuje jemnú pleť okolia očí, vyhladzuje vrásky, spevňuje pleť, zmenšuje opuchy a tmavé kruhy pod očami.

 

Prvá dermatologická pleťová maska  – APOT.CARE Enzymatic Peel pre obnovu žiarivosti pleti, obsahuje čisto prírodné enzýmy, ovocné kyseliny a morské výťažky. Už za 10 minút zvláčňuje textúru pleti, spevňuje ju, zmierňuje hyperpigmentáciu a obnovuje zdravý a žiarivý vzhľad pleti.

Kúpite exkluzívne v parfumériach Marionnaud a online na www.marionnaud.sk