Deň svätého Valentína je za nami, ale to neznamená, že na prejavy lásky musíte čakať do budúceho roka. Veď partneri by si mali prejavovať lásku celý rok a nie len na Valentína. A čo vy, čo vás od partnera poteší najviac?

Kvety alebo niečo sladké pod zub?

Ste „klasik“ a nič vám nespraví väčšiu radosť ako kytica krásnych kvetov? A čo nádherné kvetinové boxy? Tie môžeme považovať za originálnu a modernú variáciu práve klasických kytíc. Starostlivosť o kvety v boxe pritom nie je o nič náročnejšia, ako o bežnú kyticu. Stačí, keď každý druhý, či tretí deň dolejete cez stredovú časť boxu trochu studenej vody.

Alebo vás poteší skôr nejaká sladká maškrta? Rozhodne nie ste jediná. Aj ak si počas roka prísne strážime líniu, počas špeciálnych príležitostí si s obľubou vychutnáme kvalitnú čokoládu, či bonboniéru.

Poteší vás skôr zážitok alebo nejaká hmotná vec?

Alebo vás najviac poteší čas strávený vo dvojici? Môže to byť napríklad romantická večera vo vychýrenej reštaurácii, kde si vaše aj partnerove chuťové poháriky užijú skvelé špeciality. Alebo si zvyknete pri takýchto príležitostiach pripraviť niečo spoločne s partnerom a užiť si romantiku v pohodlí domova?

Čas strávený vo dvojici je často tým najlepším darom. A pre páry, ktoré si chcú takýto čas čo najviac vychutnať, sú skvelou príležitosťou romantické pobyty pre dvoch v nejakom peknom hoteli v ešte krajšom prostredí. Wellness a večera v reštaurácii samozrejme nesmú chýbať.

Dobre, netvárme sa, že nás nepoteší aj niečo striktne materiálne. Čo preferujete vy? Drahý parfum, ktorý budete používať len počas špeciálnych príležitostí? Alebo luxusné šperky, ktoré ozdobia každý váš outfit? A keď už sme pri outfitoch, nejednu z nás poteší aj to, keď ju partner zoberie na nákupy za účelom „aktualizácie“ šatníka.

Zdroj obrázka:
Autor: MarcinK3333 / Shutterstock.com