Upratovanie a pranie je úplne bežný proces. Bohužiaľ, používanie rôznych chemikálií a pracích práškov nie je dobré pre zdravie, ani pre životné prostredie. Ako tento problém vyriešiť? Jednou z možností sú pracie pásiky Cleanly.

Aj u vás je jedným z najvyťaženejších spotrebičov práčka? Niet sa čomu čudovať. Mnoho ľudí perie takmer každý deň. Tento bežný úkon v každej domácnosti má však jednu veľkú nevýhodu. Používaním parfumovaných aviváží a iných chemických prostriedkov sa do vody dostáva množstvo škodlivín. Tie sa len ťažko filtrujú, čo spôsobuje rôzne zdravotné problémy.

Pracie pásiky Cleanly Eco

Pracie pásiky Cleanly Eco sú jednou z možností, ako prať správne. Okrem toho, že neobsahujú žiadne parfumy a iné chemikálie, neznečisťujú vodu a netreba zabúdať ani na ich jednoduché používanie. Cleanly stačí odtrhnúť a vložiť do práčky, sú vhodné na každé oblečenie. Používanie Cleanly Eco je ľahké a praktické. Zabudnite na rozsypaný prášok všade naokolo alebo na rozliatu aviváž. Balíček stačí otvoriť, vytiahnuť jeden plátok pásikov (jeden dvojpásik), roztrhnúť ho na polovicu a vložiť do práčky. Jeden pásik je určený na štandardnú práčku, čo stačí pre bežnú rodinu, ktorá pravidelne perie. Pri menšom množstve oblečenia môžete použiť len polovicu pásika a pri veľmi znečistenej bielizni aj dva. Najsilnejšou stránkou pracích pásikov je ich jednoduché použitie a fakt, že si ich môžete vziať so sebou kamkoľvek idete – na dovolenku či turistiku. Aké majú výhody?

Výhody pásikov

  • vhodné na všetky farby
  • super jednoduché používanie
  • prirodzene príjemná vôňa
  • znižujú transportné emisie
  • šetria energiu
  • nezanechávajú biele fľaky
  • sú zabalené v FSC papierovom obale bez plastov.

Užívajte si ekologické pranie a vyskúšajte ekologické pranie pomocou pracích pásikov Cleanly. Užívajte si skvelé výsledky s pocitom, že sa staráte o našu planétu a životné prostredie. Nájdete ich vo vybraných obchodoch Coop Jednota, Kaufland, Nay elektrodom, v českej DM a v e-shope www.eatgreen.eco