Každoročne v novembri si muži nechávajú dobrovoľne narásť fúzy, aby upozornili na dôležitosť prevencie. Charitatívna akcia vznikla v roku 1999 v Austrálii. Názov kampane je odvodený zo spojenia slov moustache (fúzy) a november. Celý projekt je prevenčný, keďže rakovina semenníkov je najčastejším zhubným ochorením mužov. 

Movember na Slovensku upozorňuje na potrebu prevencie všetkých mužských ochorení, akými sú aj rakovina prostaty a duševné choroby s tým súvisiace. Účelom Movember je vzbudiť záujem mužov o svoje zdravie a tiež venovať pozornosť starostlivosti o muža. Vône značky Tabac Original sa o muža starajú už viac ako 60 rokov.

Sila odhodlania
Tabac Original Craftsman vôňa kampane Movember  vyžaruje odhodlanie, zanietenosť a entuziazmus. Vytvorené pre odhodlaných mužov, ktorí sa bez váhania spoliehajú sami na seba. Pre tých, ktorí si nonšalantne vyhrnú rukávy, keď čelia výzve, a radšej veci vezmú do vlastných rúk, než by to mali nechať na druhých. Pre tých, ktorí pre svojich milovaných urobia čokoľvek, no s rovnakým nadšením sa venujú svojim vlastným záujmom.

Sviežo ostrá
Nadčasová, výrazne aromatická pánska vôňa, ktorá vzbudzuje pozornosť na začiatku a prechádza do pulzujúcej kombinácie citrusových a korenistých tónov, vyžaruje teplo a modernosť vďaka fazuli tonka a na záver sa ponára do základu dreva a kože. Jednotlivé zložky vône naznačujú, že Tabac Original Craftsman v sebe skrýva tradičnú sviežosť: sladký, no zároveň ostrý záblesk grepu, energickú vôňu bergamotu a vzácny gerániový olej známy svojím povzbudzujúcim účinkom. Celková interakcia všetkých voňavých odtieňov dodáva vôni Tabac Original Craftsman jej charakteristickú energickú sviežosť